reklama

Nastolatek dla początkujących

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2017-05-24
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788365456670
Liczba stron: 220
Język oryginału: polski

Ocena: 4 (1 głosów)

Trudno dziwić się konsternacji rodziców, gdy zamiast dobrze znanego, może czasem kapryśnego, ale jakże uroczego dziecka, nagle pojawia się w domu tajemnicza, nieodgadniona istota.

NASTOLATEK.

W szkole ogląda z kolegami i koleżankami filmiki na youtube, wraca ze szkoły i nieustannie gra na komórce, doprowadzając rodziców do pasji. Wieczorem niemal nie odchodzi od konsoli i najwyraźniej gada z jakimiś ludźmi przez mikrofon. Przez cały czas jest gdzieś indziej (w tym 24/7 w mediach społecznościowych), a jeśli już cokolwiek powie o miejscach, w których bywa, to i tak nic z tego nie rozumiemy.  Oto on, NASTOLATEK, istota tajemnicza.

Autor bestsellerowego cyklu Dziecko dla...  Leszek Talko postanowił odbyć podróż do świata, a raczej cyberświata, nastolatków. Terra incognita, o której dorośli nie wiedzą niemal nic.

Nastolatek do początkujących jest niczym wyprawa Marco Polo do Chin. Tak jak wenecki kupiec ruszył w wielką podróż do całkowicie nieznanego kraju, tak Leszek Talko wyruszy z dziećmi do ich świata, po to by pomóc sobie i nam zrozumieć... nastolatka.

Leszek Talko - znany felietonista, publicysta i pisarz. Uznanie czytelników przyniosły mu pisane wspólnie z żoną Moniką Piątkowską cykle felietonów  ukazujące się w ,,Gazecie Wyborczej" zebrane następnie w książkach Talki w wielkim mieście oraz Talki z resztą.

Ojciec dwójki dzieci, swoje doświadczenia opisał w książkach Dziecko dla początkujących, Dziecko dla średnio zaawansowanych, Dziecko dla profesjonalistów i Dziecko dla odważnych oraz serii Pitu i Kudłata. Pod pseudonimem Wiktor Hagen wydał trzy znakomite kryminały.

Premiera: 24.05.2017

Kategoria: Poradnik

Liczba stron: 220

Format:  145 x 210 mm

Oprawa: 

ISBN: 978-83- 65456-67-0

EAN: 9788365456670

Sugerowana cena detaliczna: 39,90 zł

Kup książkę Nastolatek dla początkujących

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nastolatek dla początkujących

Chyba spodziewałam się czegoś innego po tej książce. Więcej szczegółów dotyczących życia nastolatków, tzw grypsów itd a cała książka zawiera informacje tylko o funkcjonowaniu młodzieży w sieci. Napisana dość prostym i zabawnym językiem, ale na dłuższą metę trochę męczące. Temat generalnie mnie nie porwał.

Link do opinii
Inne książki autora
Pomocy, jestem tatą!
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Pomocy, jestem tatą!

To nie jest książka o dzieciach. A w każdym razie – nie tylko o dzieciach. To książka o tym, jak miły facet z perspektywami na piękną karierę...

Pitu i Kudłata w opałach
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Pitu i Kudłata w opałach

Pitu i Kudłata lubią się wymądrzać. No co? Przecież swoje już wiedzą – na przykład gdzie można spotkać Wielką Stopę, ilu było Alibabów, jak kupić...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy