Nastolatek dla początkujących

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2017-05-24
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788365456670
Liczba stron: 220
Język oryginału: polski

Ocena: 4 (1 głosów)

Trudno dziwić się konsternacji rodziców, gdy zamiast dobrze znanego, może czasem kapryśnego, ale jakże uroczego dziecka, nagle pojawia się w domu tajemnicza, nieodgadniona istota.

NASTOLATEK.

W szkole ogląda z kolegami i koleżankami filmiki na youtube, wraca ze szkoły i nieustannie gra na komórce, doprowadzając rodziców do pasji. Wieczorem niemal nie odchodzi od konsoli i najwyraźniej gada z jakimiś ludźmi przez mikrofon. Przez cały czas jest gdzieś indziej (w tym 24/7 w mediach społecznościowych), a jeśli już cokolwiek powie o miejscach, w których bywa, to i tak nic z tego nie rozumiemy.  Oto on, NASTOLATEK, istota tajemnicza.

Autor bestsellerowego cyklu Dziecko dla...  Leszek Talko postanowił odbyć podróż do świata, a raczej cyberświata, nastolatków. Terra incognita, o której dorośli nie wiedzą niemal nic.

Nastolatek do początkujących jest niczym wyprawa Marco Polo do Chin. Tak jak wenecki kupiec ruszył w wielką podróż do całkowicie nieznanego kraju, tak Leszek Talko wyruszy z dziećmi do ich świata, po to by pomóc sobie i nam zrozumieć... nastolatka.

Leszek Talko - znany felietonista, publicysta i pisarz. Uznanie czytelników przyniosły mu pisane wspólnie z żoną Moniką Piątkowską cykle felietonów  ukazujące się w ,,Gazecie Wyborczej" zebrane następnie w książkach Talki w wielkim mieście oraz Talki z resztą.

Ojciec dwójki dzieci, swoje doświadczenia opisał w książkach Dziecko dla początkujących, Dziecko dla średnio zaawansowanych, Dziecko dla profesjonalistów i Dziecko dla odważnych oraz serii Pitu i Kudłata. Pod pseudonimem Wiktor Hagen wydał trzy znakomite kryminały.

Premiera: 24.05.2017

Kategoria: Poradnik

Liczba stron: 220

Format:  145 x 210 mm

Oprawa: 

ISBN: 978-83- 65456-67-0

EAN: 9788365456670

Sugerowana cena detaliczna: 39,90 zł

Kup książkę Nastolatek dla początkujących

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nastolatek dla początkujących

Chyba spodziewałam się czegoś innego po tej książce. Więcej szczegółów dotyczących życia nastolatków, tzw grypsów itd a cała książka zawiera informacje tylko o funkcjonowaniu młodzieży w sieci. Napisana dość prostym i zabawnym językiem, ale na dłuższą metę trochę męczące. Temat generalnie mnie nie porwał.

Link do opinii
Inne książki autora
Jak przejść do historii
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Jak przejść do historii

Jak przejść do historii to zbiór prześmiewczych, autoironicznych felietonów, w których autor przygląda się otaczającej go, często zaskakującej, rzeczywistości...

Pomocy, jestem tatą!
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Pomocy, jestem tatą!

To nie jest książka o dzieciach. A w każdym razie – nie tylko o dzieciach. To książka o tym, jak miły facet z perspektywami na piękną karierę...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Dom marionetek
Natasza Socha
Dom marionetek
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
Oszukany czas
Szukając nadziei
Adrianna Klara Kłosińska
Szukając nadziei
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Pani z wieży
Magdalena Wala
Pani z wieży
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy