Nastolatki na głodzie. Pokochaj swoje ciało! Nie daj się anoreksji i bulimii

"Od jutra dieta, jogging i fitness!" - mówisz co dnia. I zajadasz stres. Chipsami, lodami, czekoladą. Efekty jo-jo, kolejne diety, głodówki i obżarstwo. "Dlaczego to się przytrafiło właśnie mnie?!" - pytasz wściekła. Może trochę pocieszy cię to, że zaburzenia odżywiania to cena za twoje ambicje i twoją wrażliwość. Nie jesteś sama - to co ty przeżywa tysiące polskich dziewczyn. I nie tylko: bulimia nie ominęła Lady Gagi, a anoreksja Amy Winehouse. I choć wszyscy ci mówią: "Wyglądasz spoko!", ty czujesz się gruba.

W Nastolatkach na głodzie znajdziesz historie dziewczyn takich jak ty. I sposoby na pokonanie stresu inne niż czekolada. Dowiesz się, jak szukać pomocy, i poznasz ćwiczenia, które sprawią, że bardziej polubisz swoje ciało. A może nawet porzucisz podjadanie, by uzależnić się od... zdrowego stylu życia. Bo przecież chodzi właśnie o to, byś mogła wreszcie stojąc przed lustrem i powiedzieć: "Piękna kobieta? To przecież taka jak ja!".

Agnieszka Sztyler-Turovsky, dziennikarka, pedagog i psychodietetyk. Przez wiele lat związana z "Gazetą Wyborczą" i miesięcznikiem "Twój Styl", ostatnio szefowa działu magazyn polskiej edycji "Elle". Autorka reportaży i wywiadów, wykładowca Zdrowia, Stylu i Urody na wydziale Dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty akceptacji ciała i zdrowego stylu życia dla młodzieży.

Informacje dodatkowe o Nastolatki na głodzie. Pokochaj swoje ciało! Nie daj się anoreksji i bulimii:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2014-10-22
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-790-8

Kup książkę Nastolatki na głodzie. Pokochaj swoje ciało! Nie daj się anoreksji i bulimii

Nastolatki na głodzie. Pokochaj swoje ciało! Nie daj się anoreksji i bulimii - opinie o książce

Oddział zakaźny. Historie bez cenzury
Agnieszka Sztyler-Turovsky0
Okładka ksiązki - Oddział zakaźny. Historie bez cenzury

Bez lukru, bez cenzury, bez kompromisów. Na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19 Jedni nazywają ich bohaterami, inni wypraszają ze sklepów. Oto...