Nawiedzone miasteczko Shadow Hills

Po tragicznej i tajemniczej śmierci siostry Ateny Persephonę Archer dręczą dziwaczne i przerażające sny... Dziewczyna czuje, że są w jakiś sposób związane z niedawną tragedią... Wie również, że podobne koszmary miała siostra. W pamiętniku Ateny odkrywa wzmiankę o miasteczku Shadow Hills. Postanawia przenieść się do tamtejszej szkoły - intuicja podpowiada jej, że tam kryje się rozwiązanie zagadki. Ale pytań tylko przybywa. Co wspólnego mają szkoła, tajemnicza epidemia, która przed wiekami zdziesiątkowała mieszkańców, oraz stary cmentarz? I jak to możliwe, że Persephona spotyka w Shadow Hills chłopaka, o którym śniła?

Dociekliwość dziewczyny i jej dążenie do rozwikłania zagadek przeszłości mogą ją zniszczyć...

Informacje dodatkowe o Nawiedzone miasteczko Shadow Hills:

Nawiedzone miasteczko Shadow Hills - opinie o książce

Avatar użytkownika - kami00000
kami00000
Przeczytane:2013-12-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
Na wstępie powiem/napiszę (niepotrzebne skreślić), iż tytuł zapowiadał się tak "Eee! Duchy pewnie ich zaatakują". Nic z tych rzeczy, mylne wrażenie! Książka mówi o... Po przeczytaniu, dokończ. Fajna, choć nie arcydzieło. Mi jak to mi, oczywiście spodobał się bohater drugoplanowy, który niezbyt wiele wnosi do książki, ale jest genialny. Przyznam się szczerze, że jeszcze nie spotkałam się z tą autorką, ale z chęcią przeczytałabym kontynuację tej książki, bo stała się jedną z moich ulubionych

Od pierwszych stron interesująca. Żadnych nudnych momentów, wciąż dzieje się akcja. Mimo sporej ilości fantastyki nie przesadzona i spójna. Kiedy kończysz czytać wiesz już, że gdzieś na świecie wyszła druga część i szlag jasny trafia, że polskie wydawnictwa nie wydają kolejnych części skoro pierwszą już wydali:( Ale.... kończąc ją nie czujesz niedostatku, bo jest historia, która zaczęła się i skończyła, jest przerwana w dobrym momencie.

Avatar użytkownika - anita0201
anita0201