Nela na wyspie rajskich ptaków

Cześć!

Nazywam się Nela, mam 12 lat, a to jest moja dziesiąta książka.

Zabiorę cię w niej na odkrywanie pewnego odległego lądu... hm... tak dokładniej to wyspy, która znajduje się na końcu świata - tam, gdzie z jednej strony zaczyna się, a z drugiej kończy Ocean Spokojny. Mam na myśli Papuę-Nową Gwineę - niezbadany do końca teren, gdzie żyją setki plemion, a naukowcy cały czas odkrywają nowe gatunki zwierząt!

My też poprowadzimy ekspedycję badawczą! Będziemy szukać kangurów nadrzewnych, czyli takich, które żyją na drzewach, oraz niesamowitych rajskich ptaków, których śpiew słychać z serca dżungli. Będziemy eksplorować nie tylko ląd, ale i papuaską rafę, która jest jedną z najlepiej zachowanych raf na świecie!

Wyruszaj ze mną na poszukiwania endemicznych zwierząt, mam nadzieję, że dołączysz do mojej wyprawy badawczej. Pakuj się i wyruszamy!

Nela

W tej książce znajdziesz dużo dodatkowych treści multimedialnych poukrywanych w tajnych kodach! Baw się ze mną. Szukaj tajnych kodów, skanuj i oglądaj filmy!

Informacje dodatkowe o Nela na wyspie rajskich ptaków:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2018-04-04

Kup książkę Nela na wyspie rajskich ptaków

Nela na wyspie rajskich ptaków - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2018-11-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Zwierzątko na okładce to kangur nadrzewny, jeden z endemicznych gatunków występujących w Papui-Nowej Gwinei. Bardzo sympatycznie wygląda także kuskus plamisty, rajskie ptaki oraz pomaranczowy slimak:) Ale mnie zachwyciły: motyl Królowej Aleksandry (osiągający 28 cm rozpiętości!) oraz piękna ćma Pawica Atlas.

Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą
Nela Mała Reporterka0
Okładka ksiązki - Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą

Cześć! Przedstawiam Ci mój nowy Przygodnik, czyli terminarz szkolny na rok 2019/2020 pełen fantastycznych odkryć i przygód. W tym roku...

Nela i wyprawa do serca dżungli
Nela Mała Reporterka0
Okładka ksiązki - Nela i wyprawa do serca dżungli

Nazywam się Nela, a to jest moja dwunasta książka. Zabiorę cię w niej na niesamowitą wyprawę. Pojedziemy do serca borneańskiej dżungli odszukać łowców...