Nie oskarżysz mnie

W Trzeszczynie odkryto zbiorową mogiłę. Sprawa zostaje powierzona Gabrieli Sawickiej. Wszystkie ofiary to mężczyźni w wieku od 30 do 50 lat. Jednak jest jeszcze coś, co ich łączy. Prokurator z pomocą komisarza Michalskiego próbuje ustalić, kto jest odpowiedzialny za ich śmierć.

Tymczasem prokurator Englert usilnie próbuje pogrążyć Sawicką. Nadarza się ku temu idealna okazja... Sawicka robi wszystko, by odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia i wywinąć się wymiarowi sprawiedliwości.

Czy jej się to uda, a jej układy ze światem przestępczym pozostaną tajemnicą? Czy Michalski zaakceptuje podwójne standardy ukochanej? Czy miłość naprawdę może przetrwać wszystko?

W ostatnim tomie serii o prokurator Gabrieli Sawickiej wiele się dzieje - wydarzenia zaskakują i doprowadzają czytelnika do szału, a bohaterka znów szokuje!

Informacje dodatkowe o Nie oskarżysz mnie:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2023-11-08

Tagi: Thrillery i suspens

Kup książkę Nie oskarżysz mnie

Nie oskarżysz mnie - opinie o książce

I finito. Przeczytałam ostatnią książkę z cyklu i trochę mi żal bo bardzo zżyłam się z głównymi bohaterami czyli prokurator Gabrielą Sawicką i komisarzem Rafałem Michalskim. Czasami nie zgadzałam się z ich postępowaniem ale ich polubiłam. Losy prokurator Sawickiej są trochę mało prawdopodobne tak jak i można mieć wątpliwości czy tak działa wymiar sprawiedliwości ale to fikcja literacka i autorka prowadzi fabułę według własnego uznania. W ostatnim tomie dużo się dzieje, wywołuje sporo emocji i prowadzi do niespodziewanego zakończenia. Rozstaję się z Gabrielą Sawicką ale może autorka pokaże nam kiedyś te zdarzenia np. z punktu widzenia Lisa?

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-12, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - moniapili
moniapili
Przeczytane:2024-01-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2020, 12 książek 2020,
Avatar użytkownika - Anawinkar
Anawinkar
Przeczytane:2023-12-09, Ocena: 5, Przeczytałam, Diana Brzezińska,
Nie dopniesz swego
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Nie dopniesz swego

Prokurator Gabriela Sawicka jeszcze nie rozpakowała rzeczy w nowym gabinecie, a już wezwano ją na miejsce zbrodni: w polickim lesie znaleziono męskie przedramię...

On
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - On

Najnowsza powieść autorki bestsellerowej serii kryminalnej ,,Będziesz moja" Marcel Jeleński to przykładny mąż i ojciec. Dotrzymał przysięgi małżeńskiej...