NIEBIESKIE PUDEŁKO: TOM 1

Taiki Inomata z klubu badmintona kocha się w starszej koleżance – uwielbiającej koszykówkę Chinatsu Kano.

Fascynuje go jej zaangażowanie w treningi i pasja do sportu. Chłopak nie wie jednak, jak niespodziewany los ich czeka!

Targające nimi uczucia coraz mocniej dają się we znaki. Oto rozpoczyna się miłosna historia dwójki nastolatków!

Informacje dodatkowe o NIEBIESKIE PUDEŁKO: TOM 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-11-16, Ocena: 5, Przeczytałem,

W MIŁOŚCI, JAK W SPORCIE

I mamy kolejną romantyczną mangę na rynku. Co więcej to shounenowy romans, ale taki z niemal szojkową delikatnością i emocjami. I powiem, że mnie to kupiło od pierwszych stron. Ja i sport to tak nie po drodze, ale ja i historia o miłości to już totalnie pasujące połączenie. No i wzięło mnie to tak, że nie mogłem się oderwać i już chce więcej. A tego więcej to sporo będzie, bo gdy piszę te słowa, seria wciąż się ukazuje, a liczy sobie dwanaście tomików już (a zważywszy, że tomikowe wydanie pojawiło się w 2021 roku, ma autor tempo i szybko naprodukuje więcej), więc będzie na co czekać, oj będzie.

Głównym bohaterem jest Taiki Inomata, chłopak jakich wielu. Może gra w badmintona i może w odróżnieniu od kolegów, tak się temu poświęca, że co rano przychodzi do sali gimnastycznej by ćwiczyć, ale nic poza tym. Ani nie ma szczególnych osiągnięć, ani popularny nie jest, a los chciał, że kocha się w Chinatsu Kano o rok starszej dziewczynie, którą poznał gdy właśnie w tej samej sali dzień po dniu ćwiczyła koszykówkę. Ale, jak przekonuje go kolega, nie ma przecież u niej szans. Dziewczyna jest starsza, mega popularna, w sporcie też zalicza się do najlepszych i nawet piszą o niej w magazynach, a poza tym kocha się w niej pół szkoły. Chłopak jednak nie zamierza się poddawać, chce małymi kroczkami zbliżyć się do niej i... I co chwila przeszarżowuje, ale... No właśnie, ani ona, ani on, nie mają pojęcia co nadchodzi i jak bardzo wywróci to ich życia do góry nogami!

Avatar użytkownika - isil
isil