Niedojrzali

Dwudziestoletnia Zoja Wiśniewska po tragicznej śmierci swojego brata nie może dojść do siebie. Wie, jak wygląda morderca Brunona i zdaje sobie sprawę z tego, że jest bezkarny i udało mu się uniknąć odpowiedzialności. Uważa, że tylko zemsta na Olafie Zamojskim – sprawcy wypadku drogowego, jest w stanie oczyścić jej poranioną duszę, by mogła zacząć życie od nowa. Po roku szpiegowania młodego spadkobiercy, postanawia zatrudnić się w dobytku Zamojskich jako pomoc domowa. Zamysł jest prosty: zamordować winowajcę. Czy jej plan się powiedzie? Czy w końcu poczuje się wolna? Jakie napotka trudności w posiadłości Zamojskich? A może okaże się, że to ona została zwabiona podstępem do rezydencji, bo ktoś wcześniej rozgryzł jej plan?

Drogi czytelniku, zapraszam cię do zapoznania się z moim walentynkowym opowiadaniem, które można czytać przez cały rok.

Informacje dodatkowe o Niedojrzali:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-06-03

Kup książkę Niedojrzali

Niedojrzali - opinie o książce

Dziś przychodzę do Was z patronacką opinią walentynkowego opowiadania związanego z serią Truciciel. I teraz mam do Was takie pytanie : czy lubicie czytać opowiadania czy tylko powieści? Jaki macie stosunek do krótkich form? Ja bardzo lubię czytać niewielkie objętościowo pozycje, a to opowiadanie trafiło się w dobrym momencie. A co w nim znajdziemy i jakie są moje wrażenia po lekturze? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią.

Zoja Wiśniwska to dwudziestoletnia dziewczyna, która została bardzo brutalnie doświadczona przez los. Najpierw straciła obojga rodziców w wypadku. Potem miała już tylko młodszego brata, Bruna. Jednak przewrotny los i go postanowił jej odebrać. Młody chłopak zginął pod kołami pędzącego samochodu. Zoja nie potrafi się z tym pogodzić. W związku z tym, jest opętana chęcią zemsty na osobie, która w jej mniemaniu zabiła jej ukochanego brata. Uważa, że tylko śmierć Olafa Zamojskiego jest w stanie ukoić jej ból i pozwoli jej ostatecznie pomścić brata. Zoja do popełnienia zbrodni doskonałej przygotowała się niemal wzorowo. Najpierw śledziła swoją ofiarę, a w końcu zatrudniła się w jego domu jak nowa gosposia. Plan był prosty. Zabić Olafa i poczuć upragnioną satysfakcję. Czy jednak praktyka okaże się równie prosta co teoria? Jakie przeciwności na swojej drodze napotka młoda dziewczyna? I kto tak naprawdę okaże się ofiarą, a kto zostanie złapany w pułapkę? Czy mimo wszystko, ta historia ma jakiekolwiek szanse na szczęśliwe zakończenie? Odpowiedzi na te pytania poznacie, jak sami to opowiadanie walentynkowe przeczytacie! :) Nawet nie czuję, jak czasem rymuję 😁

Bardzo mi się podoba to opowiadanie. Znajdziemy tutaj i wątki kryminalne i miłosne. A także momentami uśmiechniemy się podczas czytania. Tak naprawdę wszystko jest z góry zaplanowane a życie i tak pisze własne scenariusze. Kto tak naprawdę okaże się ofiarą? Kto zostanie złowiony jak ta przysłowiowa ryba? Przekonajcie się sami.

Opowiadanie jest lekkie, przyjemne, a przy tym nieco przewrotne i zaskakujące. Idealnie nada się na wolne popołudnie lub wieczór. Da nam chwilę relaksu, sprawi, że się przy nim odprężymy i miło spędzimy z nim czas. Jak wspomniałam, do mnie przyszło ono w odpowiednim momencie. Potrzebowałam chwili wytchnienia. Podczas czytania tej historii, oderwałam się na chwilę od smutnych spraw, a po lekturze humor mi się poprawił.

Cieszę, się, że miałam możliwość poznać tę historię. Dziękuję również Autorce, że po raz kolejny postanowiła mi zaufać i powierzyła swoje papierowe "dziecko" pod moje patronackie skrzydła. To naprawdę wiele dla mnie znaczy 💕 Słowem, jeśli lubicie opowiadania, potrzebujecie chwili relaksu lub chcecie się przyjrzeć nieco bliżej innym bohaterom z serii Truciciel, to polecam Wam tę opowiastkę. ❤ Ja jestem z niej bardzo zadowolona, dlatego przyznaję 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów! 😃

Bandytka
Karolina Kasprzak-Dietrich0
Okładka ksiązki - Bandytka

Gnieźnieńska prokurator Krystyna Sadowska po śmierci swojego męża popada w depresję. Dodatkowo zmaga się z wychowaniem niesfornej nastolatki Basi, która...

Truciciel
Karolina Kasprzak-Dietrich0
Okładka ksiązki - Truciciel

Wyobraź sobie, że kończysz związek jednym zdaniem.. a potem latami rozrywa Ci serce z tęsknoty... Czasem wyobrażałem sobie... Ona jęczy z podniecenia...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska