Niekrólewska wyprawa

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2018-10-15
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-951902-0-9
Liczba stron: 56
Ilustracje: Katarzyna Winkler

Ocena: 6 (1 głosów)

Bardzo ciekawy debiut młodego pisarza – Krzysztofa Pławeckiego, czyli wierszowana i edukacyjna historia pt. „Niekrólewska wyprawa”.

Opisywana książka jest o tyle niezwykła, że w całości napisana 16 zgłoskowym wierszem. Pozwala to czytelnikom całkowicie zagłębić się przygodę, która przeplatana jest zarówno zabawnymi, jak i pouczającymi momentami.

Krzysztof Pławecki bardzo umiejętnie wykreował głównego bohatera książki. Jest nim uwielbiający jedzenie, stary i trochę nieporadny król Jan, który podczas „Niekrólewskiej wyprawy” stara się dotrzeć do tajemniczej księgi.

Książkę zdobią liczne ilustracje autorstwa Katarzyny Winkler, które dopełniają charakter nadany bajce przez pisarza. W rysunkach kryją się też pewne fabularne smaczki, które na pewno spodobają się bardziej spostrzegawczym czytelnikom.

Warto dodać, że autor sam kieruje pracami nad książką, zaczynając od zrodzenia się pomysłu na tekst, aż do samodzielnej sprzedaży książek (jest to tzw. self-publishing). Krzysztof Pławecki zdołał zgromadzić licznych patronów medialnych, co w przypadku debiutu jest na pewno godne uwagi.

Co więcej, oprócz książki, autor zdecydował się również na nagranie audiobook’a, a w rolę lektora wcielił się Wojciech Stagenalski. Tekst czytany jest bardzo umiejętnie, a dykcja i barwa głosu Wojciecha zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

Więcej informacji dotyczących książki i możliwości kupna znajduje się na
www.niekrolewskawyprawa.pl oraz na facebookowym profilu autora, dostępnym pod adresem www.facebook.com/plaweckikrzysztof

Kup książkę Niekrólewska wyprawa

REKLAMA

Zobacz także

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Niekrólewska wyprawa