Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę

W kolejnej części przygód Maxa znajdziesz zwariowany humor, pechowe zbiegi okoliczności i rosnące napięcie, które sprawi, że obgryziesz paznokcie do łokci!

Na zakończenie pierwszego tomu przygód Maxa Crumbly zostawiliśmy naszego bohatera z głową w pizzy Mięsna Bestia, po tym jak stoczył się w nią w środku nocy, wprost z otworu wentylacyjnego w budynku gimnazjum South Ridge – i w efekcie został szczelnie otoczony przez trzech bezwzględnych łotrów!

Czy Max da się rozerwać na kawałki, niczym ser mozzarella, którym posypana jest twarda i krucha pizza zagłady – być może ostatni posiłek w jego życiu?

A może jego przyjaciółka i specjalistka do komputerów Erin pomoże mu wybrnąć z tej beznadziejnej sytuacji i sprawi, że Maxowi znów się „upiecze”?

Informacje dodatkowe o Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2018-03-20
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę

Nieprzypadkowe przypadki Maxa Crumbly. Awantura o szkołę - opinie o książce

Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny
Rachel Renée Russell0
Okładka ksiązki - Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny

Urodziny Nikki! To będzie HIT czy KIT? Tego dowiesz się z jej NAJNOWSZEGO pamiętnika! Nikki i jej najlepsze przyjaciółki, Chloe i Zoey, planują MEGA...

Dzienniki Nikki. Będę w TV!
Rachel Renée Russell0
Okładka ksiązki - Dzienniki Nikki. Będę w TV!

Hej, to znowu ja, wasza Nikki! Tyle się u mnie dzieje! Wygląda na to, że już niedługo będę mogła się z wami podzielić wrażeniami z PIERWSZEGO pocałunku...