Niesamowita Polska

"

Podróżując naszym kolorowym busem, odwiedziliśmy ponad 60 państw i byliśmy w wielu miejscach, uważanych za najpiękniejsze na świecie. Ale wciąż zachwyca nas Polska, która ma naprawdę̨ wiele do zaoferowania. W naszych podróżach szukamy miejsc nietypowych, rzadziej odwiedzanych przez turystów, i takich, za którymi kryje się jakaś ciekawa historia bądź tajemnica. W tym inspiracyjnym albumie przedstawiamy 52 propozycje wycieczek – po jednej na każdy weekend w roku.

Podróżując z naszym albumem, trafisz do malowanej wsi Zalipie i spróbujesz kuchni tatarskiej na Podlasiu. Odwiedzisz tajemnicze kamienne kręgi, przedziwny krzywy las i mroczną piramidę. Poznasz historię ostatniego polskiego skryby i zwiedzisz tajemnicze podziemne miasta. Odkryjesz urocze małe miasteczka i trafisz do mniej znanych zakamarków dużych miast. Zabierzemy cię też na nasze ulubione szlaki blisko przyrody.

Ta książka nie jest tradycyjnym przewodnikiem, z listą wszystkich polskich muzeów i atrakcji. Przez ostatnie 10 lat odwiedziliśmy setki miejsc w Polsce – ta pozycja to subiektywny książko-album z wybranymi przez nas 52 polskimi perełkami.
Udanych podróży i do zobaczenia na trasie!✋

P.S.

Żadne z opisanych przez nas miejsc nie zapłaciło za pojawienie się w tej książce. Jeżeli jakieś miejsce polecamy, to tylko dlatego, że naprawdę uważamy to miejsce za warte odwiedzenia."

Informacje dodatkowe o Niesamowita Polska:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: b.d

Tagi: busemprzezświat traveling zwiedzanie Polska

Kup książkę Niesamowita Polska

Niesamowita Polska - opinie o książce

inspiruje do weekendowych wycieczek po Polsce, piękne zdjęcia, krótkie, zwięzłe i konkretne opisy miejsc