Niesamowity Szerlok Worms i niebieskie monstrum. Tom 1

Szerlok Worms to poczciwa, choć momentami nieco pazerna, dżdżownica-detektyw, która lubuje się w oglądaniu programów o glebogryzarkach i rozwiązywaniu dużych problemów małych żyjątek. Wraz z doktorem Jaszczurką Zwinką stawiają czoła przestępczym kreaturom przyrodniczego półświatka i mimo swoich niepozornych rozmiarów nie jeden raz ratują środowisko przed ogromną katastrofą. Tym razem duet będzie musiał zidentyfikować tajemniczego porywacza, którego rysopis nie przypomina żadnego znanego nauce zwierzęcia. Jednak czy wystarczy robaczej dedukcji, aby rozwiązać zagadkę i stawić czoła zagrożeniu?...

Komiks nagrodzony w czwartej edycji ,,Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci".

Informacje dodatkowe o Niesamowity Szerlok Worms i niebieskie monstrum. Tom 1:

Niesamowity Szerlok Worms i niebieskie monstrum. Tom 1 - opinie o książce

Niesamowity Szerlok Worms i Niemieskie Monstrum
Łukasz Auguścik
Wydawnictwo Egmont Polska @egmont_polska

Szerlok Worms, to wciągająca, pełna humoru opowieść o detektywie dżdżownicy, który w świecie robaczków jest mistrzem w swoim fachu i nie ma sobie równych w rozwiazywaniu trudnych, i zawiłych zagadek. Wraz z doktorem Jaszczurką Zwinką stawiają czoła przestępczym kreaturom przyrodniczego półświatka i mimo swoich niepozornych rozmiarów nie jeden raz ratują środowisko przed ogromną katastrofą.

Szerlok Worms” to komiks z wątkiem detektywistycznym. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym. W fabułę serii wplecione są ciekawostki dotyczące świata zwierząt i roślin.

Komiks został nagrodzony w czwartej edycji „Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci” @kajkokokosz_official

Lubicie komiksy? Ja lubię od niedawna i cenię sobie pozycje Wydawnictwa Egmont. @egmont_polska

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-06-23, Ocena: 4, Przeczytałem,

DUŻE PROBLEMY MAŁYCH ŻYJĄTEK

Pierwszy rzut oka i… Okładka tego albumu wygląda, jakby autor splagiatował styl Tomka Samojlika. Podobny design postaci, taka samo kolorystyka, ujęcie perspektywiczne… Na pierwszy rzut oka można się pomylić. Tym bardziej, że tematyka taka sama. A jak jest z jakością? Nieźle, ale jednak to nie poziom prac Samojlika.

Szerlok Worms. Dżdżownica. Detektyw. Spec od zajmowania się dużymi problemami małych żyjątek, miłośnik programów o glebogryzarkach i poczciwy, ale pazerny osobnik. W jego śledztwach pomaga mu doktor Jaszczurka Zwinka i tak razem mierzą się z przestępczym półświatkiem przyrodniczego świata. I to z sukcesami. Ale czy poradzą sobie, kiedy pojawi się porywacz, który nie przypomina żadnego znanego nauce zwierzęcia?

Religia kl.0 podręcznik z ćwiczeniami cz.1 - Kocham Pana Jezusa
Okładka ksiązki - Religia kl.0 podręcznik z ćwiczeniami cz.1 - Kocham Pana Jezusa

Podręcznik dla dzieci sześcioletnichKocham Pana Jezusauwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem...

Okładka ksiązki - 125 zabaw umysłowych dla maluchów. Proste zabawy stymulujące rozwój mózgu dzieci od roku do trzech lat

Książka 125 zabaw umysłowych dla maluchów prezentuje szereg sposobów, jak wspomagać wczesny rozwój umysłowy dzieci w wieku dwóch i trzech lat, który stanowi...