Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2020-11-16
Kategoria: Duchowość, religia

,,Nie lękaj się ani walk duchowych, ani żadnych pokus, bo ja cię wspieram, byleś ty chciała walczyć; wiedz, że zawsze zwycięstwo jest po twojej stronie". Św. Faustyna Kowalska, Dzienniczek

Ks. Grzegorz Bliźniak, który wypełnił testament bł. Ks. Michała Sopoćki i założył męski zakon Księży Miłosierdzia Bożego, każdego dnia zgłębia znaczenie misji, jaką siostrze Faustynie powierzył Pan Jezus. W rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim nie tylko przypomina o prawdziwym znaczeniu Miłosierdzia Bożego w naszym życiu, dalekim od tego, jakim zwodzi nas współczesnych teologów, ale odpowiada również na najważniejsze pytania o rolę Polski w zbawczym planie. Czy faktycznie pozostaliśmy wierni Bogu? Czy przygotujemy świat na przyjście Chrystusa? I co każdy z nas powinien zrobić, by wypełnić misję powierzoną nam przez Pana Jezusa?

Tagi: Chrześcijaństwo

Kup książkę Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów

Opinie o książce - Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów

Avatar użytkownika - aeljot
aeljot
Przeczytane:2021-09-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2021,

" Nieskończone Boże miłosierdzie i koniec czasów" to rozmowa T. Tetlikowskiego z ks. Grzegorzem Bliźniakiem.
Ks. Bliźniak jest depozytariuszem spóścizny jaką zostawił spowiednik św. Faustyny ks. Michał Sopoćko.
Książka jest o Bożym miłosierdziu. Mówi o nim w całości, przypomina, że objawienia Pana Jezusa nie dotyczyły tylko odmawiania Koronki ale przekazywały więcej praktyk i zadań dla katolika. Rozmówcy przypominają także o obietnicach danych przez Pana Jezusa.
Książka została wydana w 2020 roku dużo więc w niej nawiązań do obecnego kryzysu w Kościele i na świecie. Rozmówcy wspominają także o objawieniach, które miały miejsce w ostatnich czasach a które nadal są badane przez Kościół.

La Salette. Objawienia, które wstrząsnęły Kościołem
Tomasz Terlikowski0
Okładka ksiązki - La Salette. Objawienia, które wstrząsnęły Kościołem

CZY KOŚCIÓŁ OCALEJE? 9 września 1846 roku, w małej alpejskiej miejscowości La Salette, dwójce pasterzy - Melanii i Maksymowi - objawiła się Maryja...

Kiedy sól traci smak. Etyka protestancka w kryzysie
Tomasz Terlikowski0
Okładka ksiązki - Kiedy sól traci smak. Etyka protestancka w kryzysie

Książka jest próbą przedstawienia mapy nowego sporu w łonie chrześcijaństwa. Granice i mury w kwestiach moralnych przechodzą w poprzek dotychczasowych...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło