Nieskończoność w tobie. Pozwól swojej duszy stać się twoim przewodnikiem

Czy jesteś gotów dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś?

Jak by to było, gdybyś chociaż jeden jedyny raz spojrzał na siebie oczyma swojej duszy? Gdybyś mógł sobie w pełni uświadomić, kim albo lepiej: czym naprawdę jesteś? Książka, którą trzymasz w dłoniach jest zaproszeniem do podróży i będę ci w niej towarzyszyć. Podczas tej podróży zobaczysz, jak opadają zasłony iluzji, w której żyjesz. Mam zamiar opowiedzieć ci o nieskończoności W TOBIE i zabrać cię tam w trakcie naszej wyprawy. Razem wkroczymy w czas, w którym najważniejsze będzie nadanie życiu nowego kształtu, jego świadome przeorientowanie oraz podjęcie decyzji umożliwiających DOŚWIADCZANIE siebie jako stwórczej istoty. Pora porzucić stare schematy i odnaleźć drogę do wyrażenia własnego duchowego potencjału. Tutaj, w tym ciele. Tu, w tym życiu. Czy jesteś gotowy do zakwestionowania swoich dotychczasowych poglądów na temat siebie oraz życia, jakie w tej chwili wiedziesz? Czy jesteś gotów powrócić do domu? Przypomnieć sobie o tym, skąd pochodzisz i zanurzyć się w swojej duszy? A przede wszystkim, czy jesteś zdecydowany wyrazić sobą to, co składa się na twoją istotę, to, CZYM JESTEŚ? Żyjąc teraz i na tym świecie? Aby to wszystko, co tutaj przeczytałeś i zrozumiałeś, posługując się intelektem, rzeczywiście stało się dla ciebie podróżą do własnej świadomości, w kilku miejscach książki zostały umieszczone kody QR. Kiedy je otworzysz, uzyskasz dostęp do jednej z prowadzonych przeze mnie podróży duszy, z których każda okaże się wyprawą do twojej własnej rzeczywistości. W ten sposób wyjdziemy poza teorię i wkroczymy w żywą prawdę twojego istnienia!

Informacje dodatkowe o Nieskończoność w tobie. Pozwól swojej duszy stać się twoim przewodnikiem:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2024-05-21
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Die Unendlichkeit in dir

Tagi: Umysł ciało duch Umysł ciało duch - medytacja i wizualizacja

Kup książkę Nieskończoność w tobie. Pozwól swojej duszy stać się twoim przewodnikiem

Anke Evertz0
Okładka ksiązki - Dziewięć dni w nieskończoności. Niezwykła opowieść z pogranicza śmierci o odmiennym stanie świadomości i sensie życia

Trwało to zaledwie kilka sekund. Kiedy stojąca przed kominkiem w swoim salonie Anke Evertz nagle zamieniła się w żywą pochodnię, na ratunek było już za...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis