reklama

Nieujarzmiona przeszłość

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2020-01-21
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328359475
Liczba stron: 336
Tytuł oryginału: Crux Untamed
Język oryginału: angielski

Tom 6 cyklu Kaci Hadesa

Ocena: 6 (1 głosów)

Tylko bezgraniczna miłość może uciszyć szepty przeszłości...

Skrzywdzona kobieta.

Zraniony mężczyzna.

Wolny duch, który chce uratować ich oboje.

Elysia „Sia” Willis wiedzie samotne życie. Ma tylko starszego brata Kylera, zajmującego wysoką pozycję w hierarchii niesławnych Katów Hadesa. Kocha go, ale nie znosi wyjętego spod prawa klubu motocyklowego, w którym ten jest zastępcą prezesa i jego prawą ręką. Sia była wychowywana w sekrecie przez matkę i dorastała z dala od brata i nieczułego ojca. Mało kto wiedział o jej istnieniu.

*

Po tragicznej śmierci matki dziewczyna postanowiła zbuntować się przeciwko zasadom Katów. I ten bunt miał konsekwencje, przed którymi nie może uciec nawet teraz, wiele lat później. Znowu żyje w ukryciu — sama i nie do końca szczęśliwa na zacisznym ranczu. Cały czas wisi nad nią cień czarnej róży... Diabeł z przeszłości nie daje o sobie zapomnieć. Chce znów ją posiąść i wyrwać ze zwykłego życia...\

I nic go nie powstrzyma przed odzyskaniem tego, co do niego należy: jej.

*

Valan „Hush” Durant i Aubin „Cowboy” Breaux w końcu odnaleźli dom i tak potrzebny spokój w głównym oddziale Katów. Na razie udało im się zapomnieć o tym, przez co musieli przejść i dlaczego uciekli z ukochanej Luizjany. Jednak gdy pojawia się zagrożenie w klubie, a niebezpieczeństwo czyha na siostrę wice, Hush i Cowboy otrzymują zadanie — mają za wszelką cenę chronić Elysię Willis. Cowboy bardzo chętnie podejmuje się zadania, które wymaga pilnowania pięknej niebieskookiej blondynki.
Hush jednak się opiera.

Mężczyzna, którego przeszłość jest naznaczona bliznami, a mroczna tajemnica zadręcza go każdego dnia, nie chce się przed nikim otworzyć. Jedyną osobą, która naprawdę go zna, jest Cowboy. Jednak Sia powoli burzy mury, które Hush wzniósł wokół swojego zranionego serca... A pomaga jej jego najlepszy przyjaciel.

*

Zagubione i otwarte serca wreszcie się łączą, przechodzą ze stanu nieopisanego bólu w stan spokoju niosącego ulgę, której nigdy wcześniej nie doświadczyły. Czy mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie? Najpierw ten nietypowy trójkąt będzie musiał jeszcze raz wkroczyć na wyboistą ścieżkę...

*

Czy Hush, Cowboy i Sia w końcu pozbędą się kajdan przeszłości i więzów, które tak długo blokowały im dostęp do szczęścia?

Istnieje tylko jeden sposób, by przetrwać tę drogę... Trzeba trzymać się razem.

Mroczny współczesny romans. Zawiera wulgarny język, opisy scen przemocy i seksu oraz porusza tematy dla dorosłych. Dla czytelników powyżej 18. roku życia.  

Tagi:

Kup książkę Nieujarzmiona przeszłość

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nieujarzmiona przeszłość

„Nieujarzmiona przeszłość” to kolejny tom z cyklu Kaci Hadesa. Wydawać by się mogło, że skoro to już szósty tom tej serii, to Tillie Cole nie jest już w stanie nas niczym zaskoczyć, a tutaj niespodzianka! Do tej pory twierdziłam, że każdy kolejny tom jest coraz lepszy, i w dalszym ciągu to podtrzymuję. To, co autorka tutaj przedstawiła, dla niektórych może stanowić nie lada wyzwanie, dlatego, że nie każdy lubi czytać o takich relacjach, jednak moim zdaniem ta historia opowiedziana jest w taki sposób, że nie ma mowy o tym, by coś było zbyt wulgarne czy niesmaczne. Chociaż samych Katów w Katach jest nie tak dużo, jak w poprzednich tomach, to oprócz poruszanego ciężkiego tematu tyle się dzieje, że nie sposób się od niej oderwać. No i emocje – tych jak zwykle nie brakuje! Książka jest pełna przemocy, bardzo przerażających wydarzeń, pokazuje okrutną przeszłość bohaterów, przez co nieco szokuje ale i boleśnie wzrusza. Uwielbiam to, że Tillie nie boi się podchodzić do trudnych tematów, a ich historie przedstawiają o wiele więcej niż jesteśmy w stanie przypuszczać, i „Nieujarzemiona przeszłość” to zdecydowanie potwierdza. Ta książka była niesamowita i już nie mogę doczekać się kolejnych tomów!

Link do opinii
Inne książki autora
Uleczone dusze
Tillie Cole; 0
Okładka ksiązki - Uleczone dusze

"Kto uwolni piękną, ciemnowłosą dziewczynę od demona z przeszłości, musi liczyć się z tym, że ocalona piękność przy nim pozostanie. Nawet jeśli wybawicielem...

Przebaczenie
Tillie Cole; 0
Okładka ksiązki - Przebaczenie

"Rudowłosa Phebe o pięknych oczach urodziła się i wychowała w Zakonie Dawida. W życiu miała tylko jeden cel: uwodzić. Nauczono ją sprawiać, by mężczyźni...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje