Nieumarła i bezrobotna

Seks w wielkim mieście w wampirycznym wydaniu

Nagroda czytelniczek „Romantic Times” dla najlepszej paranormalnej komedii romantycznej

Ciąg dalszy seksownej i zabawnej Nieumarłej i niezamężnej z list bestsellerów „The New York Times” i „USA Today” z nietypową wampirzycą, która woli designerskie buty od smaku krwi, choć została – jak na złość – Królową Wampirów

W pierwszym tomie Betsy Taylor, nieco roztrzepana singielka, której największą pasją są drogie buty, została zmieniona w wampira. Ale nawet jako świeżo upieczona Królowa Wampirów nie zamierza rezygnować ze swojej przyjemności. Znajduje pracę w ekskluzywnym sklepie z butami i jest w siódmym niebie - dopóki ktoś nie zaczyna zabijać jej poddanych. Królowa musi coś z tym zrobić i znów prosić o pomoc nieziemsko pociągającego nieumarłego, który bardzo działa jej na nerwy.

Informacje dodatkowe o Nieumarła i bezrobotna:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-07-14
ISBN: 978-83-241-3990-3

Kup książkę Nieumarła i bezrobotna

Nieumarła i bezrobotna - opinie o książce

Avatar użytkownika - Arvena
Arvena
Przeczytane:2014-03-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam,
Książkę przeczytałam nawet nie wiem kiedy. Czyta się lekko, szybko i zainteresowaniem. Historia Królowej Wampirów - Królowej Betsy to historia zabawna z elementami seksapilu. Czyta się ją dobrze. Mogę z czystą świadomością zachęcić do czytania. Początki królowania Betsy są szalone, dziwne i dla niej nie konieczne zadowalające. Okazuje się, że znajduje swoją pracę marzeń - będzie sprzedawać buty na których zna się lepiej niż, jak można wywnioskować z treści, na miłości. Betsy jej odporna na wiele, światło jej nie pali, krzyż i słowa święte też nie zagrażają. Ale jak się okazuje nawet kołek wbity prosto w serce nie potrafi zakończyć jej życia. Po wiele ciekawszych historii Królowej Betsy zapraszam do lektury.
Avatar użytkownika - olasob17
olasob17
Przeczytane:2013-02-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Świetna, pełna przezabawnych historii oraz postaci. Idealnie nadaje się na poprawę humoru i lekkie oderwanie od rzeczywistości.
Avatar użytkownika - joni
joni
Przeczytane:2011-07-03,
Brzmi jak przyjemna literatura relaksacyjno-wakacyjna. W sam raz na urlop:)
Nieumarła i niezamężna
MaryJanice Davidson0
Okładka ksiązki - Nieumarła i niezamężna

Seks w wielkim mieście w wampirycznym wydaniu. Po śmierci najgorsza jest świadomość, że spędzisz wieczność w tandetnych pantoflach. A twoje Blahniki i...