Nigdy nie jest za daleko

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2020-01-14
ISBN: 978-83-8169-213-7

Los często wystawia nas na próby. Jednak warto mu zaufać, by się wreszcie przekonać, że nic nie jest takie, jakim się wydaje

Antonina ma wszystko, co wydaje się potrzebne do szczęścia: urodę, pieniądze, niezależność, kochających rodziców. Żyje jak w bajce, brakuje jej tylko księcia na białym koniu. A co, jeśli zamiast niego pojawi się... pastuszek w pamiętającej czasy Związku Radzieckiego zdezelowanej ładzie? Ile można zrobić dla miłości, o której się tak marzyło? Czy w pozornie poukładanym życiu Antoniny jest miejsce na zmiany? I czy ona sama jest gotowa na szczęście?

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Nigdy nie jest za daleko

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2020-02-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2020 roku, Obyczajowe,
Większość ludzi marzy o dostatnim i wygodnym życiu. O tym, by nie musieć martwić się o pieniądze. O tym, by zawsze dobrze wyglądać, kierować prosperującym biznesem i niczym się nie przejmować. Rzadko jednak zdarza się, by życie usłane było różami. I nawet, jeśli człowiek może cieszyć się dobrobytem, okazuje się szybko, że inna część egzystencji jest zaniedbana. O poszukiwaniu wewnętrznej równowagi, dystansowaniu się wobec życia, spojrzeniu na pewne sprawy z nowej perspektywy, a także o budowaniu szczęśliwego związku w najbardziej nieoczekiwanym momencie życia opowiada książka Danuty Noszczyńskiej Nigdy nie jest za daleko. Antonina to dwudziestokilkuletnia kobieta, która osiągnęła w życiu wiele. Mimo młodego wieku, dzięki swym umiejętnościom zarządzania i pomocy finansowej zamożnych rodziców otwarła w Krakowie kilka salonów SPA, z których bogate klientki, oddając się w ręce profesjonalnych kosmetyczek i fryzjerek, wychodzą jak nowonarodzone. I równie chętnie do nich wracają, sprawiając, że biznesowe imperium Oaza Piękna przynosi Antoninie spore zyski. Antonina powierza zarządzanie swoimi salonami dwóm menedżerkom, a sama jedynie dogląda biznesu i cieszy się z sukcesu. Kobieta żyje jednak w pewnego rodzaju bańce: stać ją na wszystko, jednak nie potrafi porozumieć się ze swoim ojcem ani zrozumieć postawy matki. Tato również jest biznesmenem, z rodzaju dorobkiewiczów ...

Opinie o książce - Nigdy nie jest za daleko

Sympatyczna historia Antoniny. Jeden wyjazd na wakacje przewartościował jej całe zycie. Nie jednemu z nas przydalby sie taki wyjazd do Armenii.