Nika. Teksański klan #2

Z?ycie na ranczu nie okazuje sie? bezpiecznym azylem dla Niki. Gdy zostaja? ujawnione mroczne tajemnice z przeszłos?ci, kobieta staje przed trudnym wyborem: czy zaufac? swojej intuicji i poda?z?ac? za przeczuciami, czy wycofac? sie? i pozwolic?, aby cały jej s?wiat sie? rozpadł?
Niemałe zamieszanie ws?ro?d mieszkan?co?w rancza wywołuje pojawienie sie? starego przyjaciela Niki, Axela. Jego arogancja i zbyt duz?a pewnos?c? siebie wzbudzaja? irytacje? i zaczynaja? stanowic? powaz?ne zagroz?enie dla klanu Cruzo?w.
Nika stara sie? zapanowac? nad dre?cza?cym przeczuciami i wraz z przyjacio?łkami oddaje sie? praktykom medytacyjnym w nietypowej stadninie, gdzie przebywaja? wyja?tkowe konie.
Sielanke? burzą ujawnione sekrety, które są zapalnikiem dramatycznych wydarzeń z jakim be?da? musieli zmierzyc? sie? mieszkan?cy rancza.
Czy bohaterowie poradza? sobie z przeciwnos?ciami losu i wspo?lnie stawia? czoła trudnos?ciom?
Czy Nika be?dzie w stanie na nowo zjednoczyc? rodzine??
Czy Carlos wcia?z? czuwa nad klanem Cruzo?w?

Informacje dodatkowe o Nika. Teksański klan #2:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-11-30

Tagi: teksański klan dla kobiet obyczajówka teksas konie energoterapia

Kup książkę Nika. Teksański klan #2

Nika. Teksański klan #2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-02-18,

Nika
Teksański klan

Dla Niki życie na ranczu nie jest już tak bezpieczne, jak jej się wydawało. Pewnego dnia, jej mroczne tajemnice wychodzą na jaw. Dziewczyna staje, przed trudnym wyborem: czy zaufać intuicji i podążać za przeczuciami, czy wycofać się i pozwolić, aby cały jej świat się rozpadł? 🤔
Nagle pojawia się jej stary przyjaciel Axel, który wywołuje niemałe zamieszanie wśród mieszkańców rancza. Jest bardzo aroganckim i pewnym siebie mężczyzną. Czy bohaterowie poradzą sobie, z przeciwnościami losu i wspólnie stawią czoła trudnościom, które ich spotkały? 🤔
Czy Nika zjednoczy na nowo rodzinę? 🤔
Czy Carlos wciąż czuwa nad klanem Cruzów? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w książce 📙 📚 📖.

Zacznę od tego, że jest to kontynuacja książki "Carlos". Pomimo że książka nie należy do najcieńszych, to nawet szybko ją przeczytałam. Kontynuacja podobała mi się, ogólnie autorka super napisała ten tom. Oba tomy były moimi pierwszymi od tej autorki.

Polecam Wam się zapoznać z tą historią.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Nika nie może cieszyć się małżeńskim szczęściem z Carlosem. Wciąż wiszą nad nią i nad jej nową rodziną duchy przeszłości. Na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice, jedne rodziny łączą się, inne niestety rozpadają. Czy Nice i Carlosowi uda się opanować zawieruchę w ich życiu? Czy Carlosowi uda się przywrócić dawny ład w rodzinie?

,,Nika. Teksański klan" to drugi tom serii, rozpoczynający się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończył się pierwszy tom zatytułowany ,,Carlos". Ten tom jest inny od pierwszego, skupia się nie na relacjach między dwójką bohaterów, ale na pracy każdego z nich. Nika energoterapeutka prowadzi warsztaty dla kobiet zamieszkujących willę Carlosa, starając się pomóc opanować wewnętrzny niepokój każdej z nich. Carlos natomiast przejmuje kontrolę nad wydarzeniami, które mogę zagrozić bezpieczeństwu jego rodziny. W tym tomie, autorka bardzo mocno skupia się na odkrywaniu siebie, odnajdywaniu wewnętrznego spokoju. Dużo też czasu poświęca koniom, tak ważnym dla Teksańczyków, ale też na traktowaniu tych pięknych zwierząt przez ludzi. Konie pełnią tutaj też rolę terapeutyczną, a dzięki interakcji zwierzę-człowiek, możemy lepiej poznać bohaterów powieści i ich uczucia.

Powieść pisana jest w pierwszoosobowej formie, ale z punktu widzenia różnych bohaterów: Niki, Carlosa, Axela, Val. Ten rodzaj narracji pozwala na wielowymiarowe spojrzenie na opowiadaną historię i mocniejsze zagłębienie się w niej. Całość czyta się szybko, początkowa wolna akcja szybko się rozkręca, zabierając czytelnika nie tylko w podróż w głąb kobiecej duszy, ale również w świat bikerów, gangów i brudnych interesów.

Powieść ,,Nika. Teksański klan" sklasyfikowałabym jako wielowątkową powieść obyczajową, więc jeśli lubicie takie powieści, zachęcam do sięgnięcia. W tej książce wielbicielki powieści obyczajowych znajdą coś dla siebie: trochę romansu, trochę gorącego seksu, trochę przystojnych bikerów, trochę zawiłych uczuć. ,,Może nie mamy wpływu na to, że ludzie od nas odchodzą, ale zawsze znajdziemy kogoś, kto pojawi się na ich miejsce, o ile... - ...odważymy się ponownie otworzyć swoje serce."

Po prostu zaufaj
Grażyna A. Adamska 0
Okładka ksiązki - Po prostu zaufaj

Życie Patrici kręci się głównie dookoła szkoły i ojca alkoholika. Po odejściu matki dziewczyna nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji i za wszelką cenę...

Carlos
Grażyna A. Adamska0
Okładka ksiązki - Carlos

Przypadkowe spotkanie na lotnisku to dopiero początek... Ona – energoterapeutka i odnosząca sukcesy autorka erotyków, on – cieszący...