Niszczący sekret

Tom 2 cyklu Mój zawodnik

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton - zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla terapeuty granicę, sięgnęła po zakazany owoc i... zakochała się w swoim pacjencie bez pamięci. Easton otrzymał od niej więcej miłości i czułości, niż kiedykolwiek mógłby zapragnąć.

Mimo wszystko to ciągle zakazana, sekretna i bardzo trudna miłość. Niestety, chłopak nie wie o nieczystej grze, jaką prowadzi szef jego klubu. Nie bacząc na jego lojalność, przywiązanie i ogromną klasę, postanawia się go pozbyć. Scout podejmuje wielkie ryzyko i... przyczynia się do zmiany przez niego barw klubowych. Easton czuje się zdradzony i sponiewierany. Zawiedli go wszyscy, łącznie ze Scout, którą uważał za swoją ukochaną i najlepszą rehabilitantkę. Nagle jego świat się zawalił, a kariera stała się wielką niewiadomą. Własny klub go zniszczył, a kobieta rozczarowała. Jakby tego było mało, niebawem okazuje się, że problemy Wyldera wcale się na tym nie kończą. Chłopak będzie musiał zmierzyć się z pewnym mrocznym rodzinnym sekretem.

Czy zraniony bohater zdoła się podnieść i po raz kolejny zawalczyć o zwycięstwo? Tego dowiesz się, kiedy przeczytasz tę ekscytującą i emocjonalną historię! Przekonasz się, jak wielką siłę może mieć bezwarunkowa miłość, jak wielki wpływ na ludzkie losy mają ponure tajemnice z przeszłości. W tej opowieści znajdziesz śmiech, łzy, słodycz, gorycz, namiętność, poświęcenie i ogromne uczucia. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniej strony!

To drugi tom serii "Mój zawodnik".

Miłość, która nie stawia warunków... Walcz o nią!

Informacje dodatkowe o Niszczący sekret:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2018-11-20
Tytuł oryginału: The Catch
Tłumaczenie: Marcin Machnik

Tagi: rumunia terapia namiętność rehabilitacja sekrety zaufanie ryzyko fizjoterapeutka klub pragnienie zwycięstwo gorycz

Kup książkę Niszczący sekret

Niszczący sekret - opinie o książce

Czysty umysł, twarde serce czy czysty umysł i otwarte serce. Czy wygra dewiza wpajana Scout przez Tatę czy jednak ta ulepszona przez nią samą?

Dalsze losy Scout i Eastona to z pewnością balsam na serce dla wszystkich niepoprawnych romantyczek. Jednak, żeby nie było zbyt słodko ich temperament oraz sekret Eastona sprawią, że trochę się jeszcze o nich pomartwimy. Bo początek nie zapowiada nic dobrego... Jednak, prawdziwa miłość znajdzie drogę by tych dwoje mogli na niej stanąć wspólnie.. prawda? ;-)

"My też zarobiliśmy siniaki w tym życiu, ale to nie znaczy, że nie jesteśmy warci miłości, czyż nie?"

Myślałam, że to będzie taka książka na siłę z przeciągniętymi losami naszych bohaterów. Jednak bardzo się pomyliłam, bo autorka zaskoczyła mnie przynajmniej dwukrotnie. Tajemnica Eastona złamała mi serce, nikt by się nie spodziewał po tak twardym i aroganckim mężczyźnie, że skrywa w jego mniemaniu coś wstydliwego i pomniejszającego jego wartość jako człowieka. Mamy też bardzo rozbudowany wątek relacji naszych bohaterów z ich rodzicami, odkrywamy nie tylko to co mają teraz w sercu ale również wyjaśniamy niedopowiedzenia z przeszłości. Wszystko układa się tak, że dużo lepiej rozumiemy naszych bohaterów. Jednak najbardziej w tym wszystkim uderza w nas ogromne uczucia Scout i Eastona. Niepodważalne. Mocne. Bezwarunkowe. Po prostu piękne. A historia kariery Eastona, cóż, to kolejny powód by podziwiać go jako mężczyznę. Ta książka to fanatyczne zakończenie podróży z tą dwójką. A epilog to prawdziwy wyciskacz łez .. ;-)

"Czasami w życiu zdarzają się takie sytuacje, które wydają się jednoznacznie negatywne, lecz w rzeczywistości to magia się odnawia, żebyś mógł ją na nowo odkryć."

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-07-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Bez zobowiązań
K. Bromberg 0
Okładka ksiązki - Bez zobowiązań

Najbardziej boli, gdy ranią cię bliscy. Lennox Kincade powinna była przywyknąć do przykrości. Czuła się jak pionek w rozgrywce jej ojca i sióstr. Ich rodzinna...

Pojednanie
K. Bromberg 0
Okładka ksiązki - Pojednanie

Ryker Lockhart, znany prawnik specjalizujący się w wywlekaniu brudów i wykorzystywaniu najintymniejszych sekretów podczas rozwodów...