Niszczyciel. Przypływ

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2014-01-21
Kategoria: Inne
ISBN: 9788378184867
Liczba stron: 544

Ocena: 0 (0 głosów)

,,Połatane niszczyciele Taylora Andersona w kłębach pary wyszły na czoło his­torii alternatywnej" - E. E. Knight, autor "March in Country"

Kapitan Reddy i jego niespodziewany sojusznik, komodor Jenks z Imperialnej Marynarki Wojennej, ścigają porywacza księżniczki Rebekki i porucznik Sandry Tu­cker. Trop wiedzie na wyspy macierzyste Nowego Imperium Brytyjskiego, gdzie stają oni wobec całkiem nowego wyzwania i perspektywy kolejnej wojny.

Ujawniają spisek, lecz nikt im nie wierzy, rychło jednak się okazuje, że nie przebierająca w środkach Kompania Nowobrytyjska szykuje się do zamachu stanu i przejęcia całej władzy nad imperium.

Reddy i Jenks, którzy sądzili, że mają do czynienia z drobnym, choć brzemiennym w skutki spiskiem, włączają się w rozgrywkę polityczną na międzynarodową skalę. O wyniku starcia w olbrzymiej mierze zadecyduje przerzucony do świata jaszczurów i lemurów niszczyciel USS Walker...

Taylor Anderson jest wytwórcą replik starej broni palnej, ekspertem w dziedzinie balistyki historycznej i konsultantem filmowym. Wykłada historię na Uniwersytecie Tarletona. Żegluje, mieszka z żoną, córką i swoimi armatami w Granbury w Teksasie.

Bestsellerowym cyklem ,,Niszczyciel" dowiódł on świetnej znajomości zagadnień marynistycznych i nawiązał do najlepszych tradycji militarnej SF.

Z cyklu ,,Niszczyciel" ukazały się

,,W oku cyklonu"

,,Krucjata"

,,Malstrom"

,,Pomruki burzy"

Kup książkę Niszczyciel. Przypływ

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Niszczyciel. Przypływ

Inne książki autora
Niszczyciel. Malstrom
Taylor Anderson0
Okładka ksiązki - Niszczyciel. Malstrom

.Kapitan Reddy ponownie wyrusza na wojnę. Spodziewając się zmasowanego ataku grików, wraz z lemurami poszukuje nowych sprzymierzeńców, żeby móc podjąć...

Niszczyciel. W Krucjata
Taylor Anderson0
Okładka ksiązki - Niszczyciel. W Krucjata

Kapitan Matt Reddy i załoga niszczyciela Walker stają do walki po stronie lemurowatych mieszkańców alternatywnego świata, do którego rzucił ich kaprys...

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Pokaż wszystkie recenzje