Noralie. Tom I. Uskrzydlona

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-09-14

Tom 1 cyklu Noralie

Jak długo można trwać w zawieszeniu między dwoma światami?

Nastoletnia Olivia ma serdecznie dość swojego życia w Oksfordzie. Wiecznie zajęci pracą rodzice, brak przyjaciół i niekończące się kłótnie z bratem sprawiają, że dziewczyna czuje się coraz bardziej przygnębiona i wyobcowana. Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach trafia do krainy, w której wszystko przypomina kolorową bajkę, zaś ona sama zamienia się w piękną i obdarzoną wyjątkowymi mocami dziewczynę. Jednak wkrótce okaże się, że również ta bajka ma swoje mroczne strony, a Olivia jest jedną z niewielu osób, które są w stanie ją uratować…

– Cześć – przywitała się krótko. – Nad czym tak myślisz?

– Pewnie nad tym samym co wszyscy. Tylko nieliczni lubią tutaj być – westchnął głęboko.

– A wiesz, że użalaniem się nad sobą nie sprawisz, że czas przyspieszy? Musisz się czymś zająć, a ja mam świetny pomysł.

– Mówisz, jakby to była najłatwiejsza rzecz na świecie – odburknął i odwrócił wzrok, zupełnie jakby się obraził.

Już po chwili popatrzył na nią znowu.

– Jaki pomysł?

– Obiecałeś mi, że mnie oprowadzisz, nie?

– Ale tutaj nie ma nic do zobaczenia, absolutnie nic – skrzywił się.

– Może i nie, ale na pewno jest masa rzeczy, których jeszcze nie wiem o Utalii, a które mi się przydadzą – starała się jakoś przekonać go, by nie siedział tutaj cały dzień.

Dla niej sprawa nie była jeszcze zamknięta.

– Od kiedy chcesz zostać tutaj na dłużej?

–Od kiedy mam moc – odpowiedziała z bardzo nietypową dla siebie pewnością i werwą.

Kup książkę Noralie. Tom I. Uskrzydlona

Opinie o książce - Noralie. Tom I. Uskrzydlona