Norton Commander 4.0 w praktyce

Niniejsza książka zawiera szczegółowe opisy wszystkich funkcji Norton Commandera 4.0. operacje na katalogach wraz z podkatalogami, przeglądanie plików graficznych i tekstowych w ponad 30 formatach, nowy edytor tekstów, rozbudowane operacje na archiwach, nowe możliwości łączenia komputerów, obsługa drukarki, obsługa modemu, wyszukiwanie plików o podanej nazwie i zawartości.

Struktura książki i jej dydaktyczny charakter mają ułatwić poznanie programu i jego efektywne wykorzystanie w praktyce.

Kolejność rozdziałów, podobna jak w poprzedniej książce Autora "Norton Commander v. 3.0 w praktyce", umożliwia dokładne poznanie i wykorzystanie najprostszych i bardziej skomplikowanych funkcji. Dostosowana jest do potrzeb osób uczących się podstaw obsługi komputera osobistego. Z tego też powodu zawiera tabelaryczne zestawienia klawiszy funkcyjnych i opcji górnego menu oraz rozbudowany skorowidz, co ułatwi lepsze poznanie i wykorzystanie programu Norton Commander 4.0.

Informacje dodatkowe o Norton Commander 4.0 w praktyce:

Norton Commander 4.0 w praktyce - opinie o książce

Wirusy komputerowe. Leczenie i profilaktyka
Witold Zawadzki0
Okładka ksiązki - Wirusy komputerowe. Leczenie i profilaktyka

Książka "Wirusy komputerowe. Leczenie i profilaktyka" adresowana jest do wszystkich użytkowników komputerów osobistych IBM PC XT, AT, 386, 486 i zgodnych...