Notatki o niebłahych sprawach

„Notatki o niebłahych sprawach” Bogdana Kluczyńskiego to zbiór krótkich przemyśleń i spostrzeżeń na różne tematy, w tym o charakterze poznawczym, egzystencjalnym, moralnym, filozoficznym, itd. Autor na podstawie tych rozważań próbuje zachęcić odbiorcę do refleksji i przemyśleń w celu poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania – ku „ubogaceniu” życia własnego oraz społecznego. Każdy z nas, w którymś momencie życia staje przed poruszonymi tu lub podobnymi problemami, wymagającymi konkretnego, bardzo często trudnego wyboru lub zajęcia stanowiska. Te i inne problemy nie omijają nikogo. Dlatego część z tych notatek spełnia rolę wskazówek i rad, które mogą okazać się pomocne przy rozwiązywaniu osobistych wątpliwości czy problemów. Dorobek zawodowy Bogdana Kluczyńskiego to około siedemdziesięciu publikacji naukowych i popularno – naukowych oraz ponad dwadzieścia ekspertyz i sprawozdań ze zleconych tematów naukowo – badawczych. Jest także autorem ebooka z poezją o treści w przeważającej części refleksyjnej i poważnej.

Informacje dodatkowe o Notatki o niebłahych sprawach:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2015-03-25
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7900-353-2

Kup książkę Notatki o niebłahych sprawach

Notatki o niebłahych sprawach - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2015-03-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Nie chciałabym wstawiać swojej opinii na temat tego ebooka, dlatego też wstawię opis jaki sam autor zamieścił w książce. Sami dokonacie właściwego wyboru czy warto zapoznać się z treścią całej książki :) "W niniejszym zbiorku prezentuję swe skrótowe notatki na bardzo różne (myślę, że dla nikogo nieobojętne) tematy, spisywane przy różnych okazjach, a uporządkowane tutaj według haseł tematycznych w porządku alfabetycznym. Ufam, że lektura dostarczy wiele powodów do refleksji i skłoni do zajęcia stanowiska wobec zasygnalizowanych w niej spraw. Już na wstępie pragnę zaznaczyć, że mój system wartości opiera się na wierze katolickiej. Nie znaczy to jednak, że nie chciałbym, aby z tymi przemyśleniami zapoznali się też ludzie, którym wiara w Boga jest obojętna albo nieznana. Wprost przeciwnie, byłbym bardzo rad, gdyby znaleźli się wśród tych, którzy zechcą po nie sięgnąć. Serdecznie wszystkich zachęcam." /Bogdan Kluczyński/