Nowa encyklopedia powszechna A-Z. Wydanie III uaktualnione 2007/2008

40 tysięcy haseł, autorstwo pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Polskiej Akademii Nauk, niezbedne kompendium wiedzy o przeszłości i teraźniejszości świata, w którym żyjemy, użyteczny przewodnik po zbiorze informacji początku XXI wieku, wszechstronny obraz wszystkich dziedzin życia: od Unii Europejskiej po zabytki wpisane na listę UNESCO, od astronomii po jednostki zwalczające terroryzm, od fizyki po nowoczesną ekonomię, od historii i sztuki po sport, od religioznawstwa po biologię.

Informacje dodatkowe o Nowa encyklopedia powszechna A-Z. Wydanie III uaktualnione 2007/2008:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: b.d
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
ISBN: 978-83-7435-456-1

Kup książkę Nowa encyklopedia powszechna A-Z. Wydanie III uaktualnione 2007/2008

Nowa encyklopedia powszechna A-Z. Wydanie III uaktualnione 2007/2008 - opinie o książce

Katechizm Kościoła Katolickiego
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Katechizm Kościoła Katolickiego

Jest to bardzo religijna postać tłumaczenia Wiary Katolickiej, jej zasad i przykazań. Jest ona Stworzona dla Wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją...

Wiedza o kulturze. Antropologia kultury. Zagadnienia i wybór tekstów
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wiedza o kulturze. Antropologia kultury. Zagadnienia i wybór tekstów

Podstawowy podręcznik do przedmiotu: wiedza o kulturze, i specjalizacji związanych z kulturą, jak np. animacja kultury. Prezentuje myśl światową i polską...