Nowe AlaAntkowe BLW

Joanna Anger i Anna Piszczek powracają z kolejną książką kucharską przeznaczoną dla rodziców, którzy razem z dziećmi wyruszają w kulinarną podróż po świecie nowych smaków.

Metoda BLW już na dobre zagościła w polskich domach. Tysiące maluchów nauczyło się dzięki niej jeść zdrowo i różnorodnie, a rodzice przekonali się, że najlepszy sposób na wychowanie małego smakosza to zasiąść razem z nim do stołu i cieszyć się wspólnym posiłkiem. Ale co powinno znaleźć na talerzach, żeby dzieci z radością zjadły posiłek, a do ich brzuszków trafiły wartościowe składniki odżywcze?

Autorki najpopularniejszego w Polsce bloga o metodzie BLW proponują ponad sto nowych przepisów, wśród których znajdują się między innymi:

– smaczne śniadania, od których cała rodzina może zacząć nowy dzień,
– pożywne przekąski, które można zabrać ze sobą na spacer, na piknik lub na plac zabaw,
– nowe wersje tradycyjnych zup, które zapewnią mnóstwo energii ruchliwym maluchom.

W książce znajdują się również przykładowe jadłospisy (na upały i na zimowe dni, na weekendy i czas choroby, wegetariańskie i na początek rozszerzania diety), dzięki którym łatwiej zaplanować posiłki na cały dzień.

„Nowe AlaAntkowe BLW” to świetny sposób na kuchenne sukcesy, na których skorzysta cała rodzina – i duzi, i mali. Smacznego!

Joanna Anger – na co dzień nauczycielka wychowania przedszkolnego, mama Ali i małej Zuzi – i Anna Piszczek – polonistka i historyczka, mama Antka – są twórczyniami bloga AlaAntkowe BLW. Ich pierwsza książka natychmiast została bestsellerem, stając się obowiązkową pozycją w kuchennych biblioteczkach wielu tysięcy polskich rodzin.

Informacje dodatkowe o Nowe AlaAntkowe BLW:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2017-09-27
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-65796-25-7

Kup książkę Nowe AlaAntkowe BLW

Nowe AlaAntkowe BLW - opinie o książce

Bardzo pomocna książka w czasie pierwszych posiłków dziecka. Pomysł na obiad nie tylko dla dziecka ale dla całej rodziny. Brakuje mi jednak określenia od jakiego wieku dziecko może jeść daną potrawę, oraz za dużo potraw smażonych

Avatar użytkownika - krecikowa83
krecikowa83
Przeczytane:2018-01-28, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2018,

Ciekawe przepisy dla całej rodziny. Prosto i smacznie

Alaantkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka. Domowa książka kucharska
Joanna Anger, Anna Piszczek0
Okładka ksiązki - Alaantkowe BLW. Od niemowlaka do starszaka. Domowa książka kucharska

Chcesz, aby Twoje dziecko jadło nie tylko chętnie, ale też różnorodnie i zdrowo? Niezależnie od tego, czy nasz doświadczenie w gotowaniu, czy dopiero zaczynasz...