Nowe przygody Bolka i Lolka

Przepis jest prosty: dwóch kultowych bohaterów, ulubieńców dzieci i rodziców, i plejada najwybitniejszych polskich pisarzy dla dzieci. Mnóstwo czytania i kolorowe bajkowe ilustracje. Bolek i Lolek lubią się dobrze bawić, ale ciągle wpadają w tarapaty. Internetowy kolega okazuje się hrabią Drakulą, w pobliskim domu pojawiają się duchy, a gra komputerowa zamienia się w pułapkę. Na szczęście bracia mają mnóstwo pomysłów i (prawie) niczego się nie boją. Ich niesamowite przygody, ciągłe przekomarzanie się i nieskończona fantazja rozbawią dużych i małych.

Informacje dodatkowe o Nowe przygody Bolka i Lolka:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2011-11-09

Kup książkę Nowe przygody Bolka i Lolka

Nowe przygody Bolka i Lolka - opinie o książce

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2015-04-04, Ocena: 6, Przeczytałam,
Wszystkie książki z nowej serii o zabawnych braciach są naszymi ulubionymi. Często do nich powracamy i zawsze świetnie się bawimy:-). Różnorodność autorów opowiadań urozmaica je. Żadna nie jest podobna do poprzedniej, a tym bardziej do następnej. Lubi ją szczególnie ten młodszy- 3 latek. Czytana wielokrotnie i zawsze coś nowego się dostrzega;--) Polecam!
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2023-04-10, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2023, Dla dzieci,

Od zawsze wydawalo mi sie, ze przygody Bolka i Lolka fascynuja glownie przedszkolaki, ale tutaj przy ksiazce trzeba uwazac, bowiem pojawiaja sie i duchy i wampiry, wiec raczej dla starszych czytelnikow, bo maluchy moga sie przestraszyc.

Avatar użytkownika - patrycjadyrda
patrycjadyrda
Przeczytane:2020-03-16, Ocena: 5, Przeczytałam,

Internetowy kolega okazuje się hrabią Drakulą, w pobliskim domu pojawiają się duchy, a gra komputerowa zamienia się w pułapkę. Na szczęście bracia mają mnóstwo szalonych pomysłów i (prawie) niczego się nie boją.
Właściwie syn już czyta sam, ale Bolek i Lolek, jak zwykle dostarczają mnóstwo rozrywki, więc i dorośli z sentymentem mogą sięgnąć po tę lekturę ?

Oto przygody Bolka, Lolka i ich przyjaciół. Książka zawiera dziesięć opowiadań: Żarłoczna gra, Wiklinowy potwór, Dom, w którym straszy, Odwiedziny o północy, Remont, Skarb pradziadka, Maszyna czasu, Gorączka jesiennej nocy, Pustynia i Przerzutka. Wszystkie przedstawiają historie dwóch braci, ich śmieszne przygody, a czasem lekko straszne. Jednak zawsze kończące się śmiechem.

Avatar użytkownika - kleszczyk
kleszczyk
Przeczytane:2017-01-23, Ocena: 5, Przeczytałem, przeczytane, ulubione,
Avatar użytkownika - Dominika_21
Dominika_21
Przeczytane:2016-03-20, Ocena: 6, Przeczytałam, Książki Lulka, Mam,
Gdzie jest Ważniak?
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Gdzie jest Ważniak?

Pobaw się w szukanie Ważniaka! To naprawde nie jest takie trudne. Trzeba się tylko uważnie przyjrzeć każdemu obrazkowi w tej książeczce. Życzymy dobrej zabawy!...

TRENING MATURZYSTY GEOGRAFIA BR Greg
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - TRENING MATURZYSTY GEOGRAFIA BR Greg

Zestaw ćwiczeń zgodny ze standardami wymagań Poziom podstawowy i rozszerzony Wszystkie typy zadań Kompletne rozwiązania Zagadnienia zatwierdzone przez...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz