Nowe przygody Supermikołaja

Supermikołaj powraca!

Druga część wydanej dwa lata temu książki tym razem zawierająca dwa opowiadania o przygodach Supermikołaja - w Niemczech i na Hawajach.

Informacje dodatkowe o Nowe przygody Supermikołaja:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2016-10-26

Kup książkę Nowe przygody Supermikołaja

Nowe przygody Supermikołaja - opinie o książce

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc to idealny czas, by dzieci poczuły magię świat. Idealnym sposobem na zaserwowanie dziecku ogromnej porcji magii, jest lektura o Świętym Mikołaju, ale nie takim tradycyjnym, bo SuperMikołaj jest niepowtarzalny. SuperMikołaj to ktoś niezwykle wyjątkowy, czyli Mikołaj z tym, że podrasowany, bo jego sanie są nowoczesne, a struj niekonwencjonalny. Mikołaj otrzymuję list od samotnej dziewczynki, która jest pozbawiona przyjaciół, dlatego Mikołaj i Renek wyrusza w podróż, by umilić czas dziewczynce. Jednak ta wyprawa jest nie lada wyzwaniem, a dodatkowo musza dostarczyć wszystkie prezenty. Cudowna książka dla dzieci. Ci młodzi posłuchają opowieści o niezwykłym Mikołaju na dobranoc, jednak starsi czytelnicy idealnie odnajdą się w tej książce, ponieważ szybka akcja wciąga. Podoba mi się, że jest to historia wielkiej przyjaźni, lojalności, magii i zabawy. Żaden maluch nie będzie się nudził! Piękne wydanie z twardą okładką kusi, a cudowne ilustracje fascynują i wywołują wile pytań, szczególnie w młodszej grupie czytelników. ,,Nowe przygody SuperMikołaja" to idealna książka dla dzieci, szczególne w tym wyjątkowym, przedświątecznym okresie zostanie doceniona! Polecam 4+/6
Avatar użytkownika - Sabrina
Sabrina
Przeczytane:2021-02-14, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2021,
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2020-02-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020, przygoda, dla dzieci,
Metoda dobrego startu. Od słowa do zdania, od zdania do tekstu. Płyta CD
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Metoda dobrego startu. Od słowa do zdania, od zdania do tekstu. Płyta CD

Na płycie znajdują się odgłosy zwierząt, rymowanki i wierszyki oraz opowieści dziadka Leona....

Mądry maluch. Poznaję liczby
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Mądry maluch. Poznaję liczby

Seria edukacyjna dla najmłodszych. Tekturowe książeczki z zakładkami, które pomagają w przewracaniu stron oraz pozawalają na porównywanie...