Nudzimisie

\r\nKiedy się nudzisz, wołaj nudzimisia. Wrota Nudzimisiowa już otwarte! Odtąd już żadne dziecko nie będzie się nudzić! \r\n\r\nWszystko zaczęło się od tego, że Szymek się nudził. Głośno wołał \"nuuuuudzi mi się!, nuuuuudzi mi się!\". I nudzimisie do niego przyszły... \r\n\r\n\r\n\r\nO przyjaźni przedszkolaków z tymi sympatycznymi stworkami, o odnudzaniu, super zabawie i niezwykłym miejscu - Nudzimisiowie dowiecie się z tej książeczki. \r\n\r\n\r\n\r\nJej autor, Rafał Klimczak, już zapowiedział, że nudzimisie często go odwiedzają, więc pisze

Informacje dodatkowe o Nudzimisie:

Nudzimisie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-11-09, Ocena: 6, Przeczytałam, kolejne 52 książki 2013,
Szymek się nudził. Krzyczał głośno: "Nudzi mi się!!! Nudzi mi się!!!" I wtedy tata przedstawił mu opowieść o dziwnych stworkach, które przychodzą na takie dziecięce zawołanie. Tymi postaciami są właśnie Nudzimisie, przychodzące tylko do dzieci, które w nie mocno wierzą. Tata pozostawił synka z tą historią ... a kilka minut później, do Szymka zawitał Hubek - Nudzimiś z magicznej krainy Nudzimisiowo. http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/11/nudzimisie-rafa-klimczak.html
Avatar użytkownika - pj_aga
pj_aga
Przeczytane:2013-03-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013 - WYZWANIE, Mam,
Najlepsza ksiazka dla dzieci. Czytalismy z zapalem i nie moglismy jej odlozyc. Teraz siegamy po nastepne czesci. POLECAM!
Avatar użytkownika - Mysza_99
Mysza_99
Przeczytane:2017-12-02, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2017,

"Nudzimisie? Kim są te przedziwne stworzenia? Czy każdy może je zobaczyć? Niestety nie może, jeśli nie wie o ich istnieniu. Są to stworki, troszkę podobne do myszy, które zamieszkują bajkową krainę. Krainę tak barwną, że aż chce się w niej zostać na dłużej. Kiedy jakieś dziecko bardzo marudzi, że nie ma co robić, to wystarczy, że zawoła: Nudzi mi się! I chętny do zabawy nudzimiś natychmiast zjawi się i zorganizuje marudzie czas."
(...)

Więcej: https://kulturalnamysz.blogspot.com/2017/12/nudzimisie-rafa-klimczak.html

Avatar użytkownika - planka1981
planka1981
Przeczytane:2012-07-05, Przeczytałam, 2012,
Poznaję świat i kropka! Dlaczego kurzu przybywa i czemu parzy pokrzywa
Rafał Klimczak0
Okładka ksiązki - Poznaję świat i kropka! Dlaczego kurzu przybywa i czemu parzy pokrzywa

Kropka, która na dobre zadomowiła się w pokoju Asi, zadaje mnóstwo pytań, na przykład skąd biorą się włosy i jak powstaje kurz. Ciekawi ją...

Nudzimisie i przedszkolaki
Rafał Klimczak 0
Okładka ksiązki - Nudzimisie i przedszkolaki

Trzecia część przygód nudzimisiów jest pełna niezwykłości. Okaże się, że oprócz odnudzania, sympatyczne stworki potrafią również rozwiązywać inne problemy...