Oblivion

Tak, tego właśnie brakowało. Zwłaszcza, że i tak jestem tu obcy. Moi ludzie przybyli na Ziemię z Lux, planety oddalonej o trzynaście miliardów lat świetlnych. Poza tym ludziom nie można przecież ufać. Boją się nas. Potrafimy dokonywać rzeczy, o których oni mogą tylko pomarzyć i, szczerze mówiąc, wyglądają przy nas jak banda cieniasów. Cóż, taka prawda.

Ale Kat ma na mnie zupełnie niespodziewany wpływ i nie mogę przestać jej pragnąć. Ciągle chcę ją chronić. Przez nią staję się słabszy, a przecież jestem najsilniejszy pośród swoich i nakazano mi chronić resztę. A ta dziewczyna... Może oznaczać naszą zagładę. Ponieważ Luxen ma jeszcze większego wroga - Arum. I właśnie dlatego muszę być w formie.

Jeżeli zakocham się w Katy - ludzkiej dziewczynie - zagrozi to nie tylko jej życiu. Wszyscy możemy przez to zginąć. A na to nie mogę pozwolić...

Informacje dodatkowe o Oblivion:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2016 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Oblivion

Kup książkę Oblivion

Oblivion - opinie o książce

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-11-26, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Ludzie widzieli tylko to, co chcieli widzieć, a nie to, co naprawdę się przed nimi znajdowało."

Mówią że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus.

W tej historii Katy jest z ziemii, a

Deamon z Luxen. On przyleciał tu aby uratować swoją planetę. Ona przeprowadziła się z matką do Zachodniej Wirginii. Gdy ją zobaczył wiedział że będą z tego kłopoty.

,,Wyczułem kłopoty z chwilą, gdy Katy Swartz wprowadziła się do domu obok. Dużo kłopotów.''

Jednak serce nie sługa i już od pierwszego spotkania coś zaiskrzyło. Chodź starał się trzymać od niej z daleka los chciał inaczej.

Czy uda mu się trzymać od niej z daleka?

Kochani sięgając po tę książkę kierowałam się opisem który bardzo mnie zaintrygował. Po przeczytaniu zerknełam na opinie innych czytelników i jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że to nie ten tom ,jest prawie taki sam jak wcześniejszy , tylko perspektywa bohaterów się zmieniła. W pierwszym poznajemy historię oczami Katy a w drugim ta sama historia oczami Deamona. Czyli nic nie tracimy nie czytając pierwszego tomu ?

Książka jest zaskakująca, pełna emocji i napięcia jakie panuje między bohaterami.

Pióro autorki lekkie dzięki czemu fajnie się czyta. Bohaterowie wykreowani świetnie ale czegoś mi w nich brakowało.?

Ogólnie polecam każdemu kto lubi romans fantasy.

Fajna książka na odskocznię od bardziej wymagających książek.

Oblivion
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Oblivion

Wyczułem kłopoty z chwilą, gdy Katy Swartz wprowadziła się do domu obok. Dużo kłopotów. Tak, tego właśnie brakowało. Zwłaszcza, że i tak jestem tu obcy...

LUX (Tom 4). Origin (edycja specjalna)
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - LUX (Tom 4). Origin (edycja specjalna)

Daemon zrobi wszystko, by odzyskać Katy. Po udanej, lecz katastrofalnej w skutkach wyprawie do Mount Weather, będzie musiał zmierzyć się z brutalnym...