Odczytywanie aury dla początkujących

Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatnoczerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby.

Aura, czyli świetlista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka to nic innego, jak fizyczny przejaw jego duszy może ona dostarczyć wielu informacji na temat danej osoby. Energia przepływająca przez aurę stanowi odbicie osobowości, stylu życia, myśli i emocji, a także zawiera pełny zapis jej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Analizując wygląd i kolor aury, można poznać ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia oraz aktualny stan zdrowia człowieka.

Teraz możesz nauczyć się widzieć tę energię, która emanuje zarówno od ciebie, jak i innych ludzi. Dowiesz się, jak wyczuwać aurę, jak widzieć jej kolory i interpretować ich znaczenie. Jeśli zaś nauczysz się odczytywać aurę to, między innymi, będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem oraz nauczysz się stymulować swoje czakry. Widzenie aury innych ludzi umożliwi także odczytanie ich intencji wobec ciebie. Będziesz wiedzieć, czy znajdujesz się w otoczeniu osób z pozytywnym nastawieniem, czy może tzw. wampirów energetycznych, dzięki czemu poprawisz swoje relacje z ludźmi.

Poznaj potężne źródło informacji na temat aury i jej znaczenia dla zdrowia i sukcesu.

Informacje dodatkowe o Odczytywanie aury dla początkujących:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2013-02-28
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Odczytywanie aury dla początkujących

Odczytywanie aury dla początkujących - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2023-06-05, Ocena: 6, Przeczytałem,
"Odczytywanie aury dla początkujących" to krótka, ale intrygująca książka o tym, co zdradza tytuł ? początkujący spiritualiści zainteresowani tematem mogą dzięki niej nabyć podstawową wiedzę o aurach, ich odczytywaniu, czakrach i kolorach oraz odrobinkę numerologii.

Książka jest bardzo przystępnie napisana, dosłownie dla początkujących, laicy z pewnością poradzą sobie z informacjami, jakie zamieścił tu autor.

Jest też tu nieco symboliki, zwłaszcza jeśli chodzi i kolory czy czakry.

Dla współczesnych wiedźm może to być przydatny poradnik i porządny kroczek w zdobywaniu wiedzy na te tematy.

Natomiast sceptycy o otwartych umysłach mogą nieco inaczej spojrzeć na emocje i ich wpływ na nas pod kątem psychologicznym ?

To przyjemna lektura, dla naprawdę początkujących, z której można solidnie zaczerpnąć na start ?

Magiczne kryształy. Proste rytuały na szczęście
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Magiczne kryształy. Proste rytuały na szczęście

Jeden kryształ - wiele możliwości! Zastanawiasz się, jak wprowadzić pozytywną energię do swojego życia? A może chcesz się dowidzieć, jak naprawić...

Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Twórcza wizualizacja dla początkujących. Osiągaj cele i spełniaj marzenia

Każdy z nas ma możliwość wizualizowania sukcesu i pozytywnych myśli, dzięki którym spełniają się marzenia i ziszczają nadzieje. Twórcza wizualizacja...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;