Oddasz fartucha

Tom 1 cyklu Oddasz fartucha

Ma być tanio, prosto, pysznie i domowo, bo wtedy smakuje najlepiej!

Zapraszam was do mojej kuchni, pachnącej ziołami i świeżo zmielonym czarnym pieprzem. Znajdziecie tu mnóstwo prostych inspiracji, aby przygotować smaczne potrawy, które wywołają uśmiech na twarzach waszych bliskich. Bo tak naprawdę czego chcieć więcej?

Wiem, że nie chcecie tracić czasu na stanie godzinami przy garnkach czy długie szukanie składników na wypełnionych po brzegi sklepowych półkach. Dlatego dzielę się z wami swoimi pomysłami na pyszne i łatwe w przygotowaniu dania, które nawet laikom nie sprawią trudności.

Co jeszcze tu znajdziecie? Oczywiście zdjęcia każdej przygotowanej przeze mnie potrawy, żebyście mogli sobie wyobrazić jej zapach i smak.

No to smacznego!

Tomek Strzelczyk

Oddaszfartucha. Kulinarny numer jeden polskiego internetu w końcu zdecydował się napisać książkę!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Oddasz fartucha:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-11-24
Kategoria: Kuchnia

Tagi: Gotowanie kulinaria itd.

Kup książkę Oddasz fartucha

Oddasz fartucha - opinie o książce

Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2021-11-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

,,Oddasz fartucha" Tomasza Strzelczyka to pozycja, która stanowić może nie lada gratkę dla miłośników kulinariów, a także wspaniały prezent dla wszystkich zainteresowanych tym tematem. Ona aż prosi się o to, aby znaleźć się na półce każdego, kto lubi spędzać czas w kuchni. A sięgnąć może po nią dosłownie każdy i jestem pewna, iż będzie oczarowany tą publikacją tak samo jak i ja. I to nie tylko jej wydaniem oraz różnorodnością zamieszczonych w niej przepisów, ale przede wszystkim prostotą wykonania każdego z zaproponowanych w niej dań. Polecam, naprawdę gorąco polecam. Sięgnijcie i przekonajcie się sami ?

Cała recenzja + zdjęcia ? https://bit.ly/319Bq9c

Oddasz Fartucha 3. Jakie to jest dobre!
Tomasz Strzelczyk0
Okładka ksiązki - Oddasz Fartucha 3. Jakie to jest dobre!

Witajcie ponownie w świecie smaków  Gdy rozpocząłem prace nad pierwszą książką, moim celem było stworzenie kolekcji przepisów, które pozwolą się cieszyć...

Oddasz Fartucha 2. Czyli dokładka
Tomasz Strzelczyk0
Okładka ksiązki - Oddasz Fartucha 2. Czyli dokładka

Prostota, przyjemność, pasja i miłość - to z tych składników stworzycie najlepsze dania! Zapraszam Was na drugą część kulinarnej przygody, która powstała...