Odkryj swoje piękno

Chęć zmiany może pojawić się w każdej chwili, w dowolnym wieku. Może wynikać z nieudanego związku, zerwania, ciąży, utraty wagi lub przytycia. Może nie chcesz przeprowadzać generalnego "remontu", a jedynie wprowadzić kilka poprawek w swoim wizerunku. Książka ta nie zawiera planu odchudzania się czy zestawu ćwiczeń. Nie znajdziesz w niej szybkich rozwiązań. Za to zabierze cię w podróż życia, w której krok po kroku razem z Ceril Campbell dowiesz się, w jaki sposób każda kobieta może poczuć się wyjątkowa, niezależnie od wagi, figury i rozmiaru.
Ceril Campbell to stylistka gwiazd i konsultantka do spraw wizerunku (www.cerilcampbell.com). Pracowała z gwiazdami sportu i członkami rodzin królewskich. Miała wstęp za kulisy wielkich pokazów mody i myszkowała po szafach celebrytów. Jej klientami byli Ringo Starr, Jane Seymour, Darcey Bussell, Anna Kurnikowa, Cat Deeley, Katherine Jenkins i Zara Phillips. Teraz pomaga ludziom zyskać poczucie pewności siebie, wypracować styl i doskonalić się zarówno pod względem osobowościowym, jak i fizycznym. Bazuje na 25 latach doświadczeń we wszystkich dziedzinach mody oraz współpracy z autorytetami w zakresie zdrowia, urody i fitnessu. Zdradzając sekrety gwiazd, oferuje proste, ale niezwykle skuteczne rady, jak wypracować styl i poczucie własnej wartości.

Informacje dodatkowe o Odkryj swoje piękno:

Wydawnictwo: RM
Data wydania: 2010-12-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Odkryj swoje piękno

Odkryj swoje piękno - opinie o książce

Avatar użytkownika - Geronimo26
Geronimo26