Odkrywamy zdumiewający świat. Nowe spojrzenie na rzeczywistość

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2014-05-16
ISBN: 978-83-7660-970-6

Czy jesteś gotowy spojrzeć na rzeczywistość w zupełnie nowy sposób?

Zdumiejesz się tym, co odkryjesz!

Nasza planeta kryje w sobie zaskakujące tajemnice, których odkrywanie wprawi w osłupienie naprawdę każdego. Przetrzesz ze zdumienia oczy, gdy przeczytasz o zjawiskach, faktach i wydarzeniach opisanych w tej książce! Sześć porażających działów (cuda ziemi, dziwy przyrody, nauka o człowieku, najszybsze maszyny, łowcy adrenaliny, historia), wypełnionych po brzegi niebywałymi informacjami. To książka dla ludzi o mocnych nerwach.

Odkryj z nami zdumiewający świat!

Niebywałość zjawisk i faktów zamieszczonych w książce potwierdza Discovery Chanel.

Odbiorcy:
– wszyscy ci, którzy są gotowi odkrywać niebywały świat
– pasjonujący się wieloma dziedzinami wiedzy, interesujący się naukowymi odkryciami.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera tysiące zaskakujących, wprawiających w zdumienie, ale zawsze rzetelnych i naukowo potwierdzonych faktów, zebranych w sześć intrygujących działów,
– każde opisywane zdumiewające zjawisko ilustrują nieprawdopodobnie precyzyjne fotografie, co sprawia, że lektura tej książki staje się więcej niż wyjątkowa,
– opracowana we współpracy z Discovery Chanel.

Kup książkę Odkrywamy zdumiewający świat. Nowe spojrzenie na rzeczywistość

Opinie o książce - Odkrywamy zdumiewający świat. Nowe spojrzenie na rzeczywistość

Piracki skarb
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Piracki skarb

Pirat Dawid wraz z przyjaciółmi poszukuje swej zagubionej skrzyni ze skarbem. Nie zgadniesz, jakie skarby kryje w sobie ta cenna skrzynia....

Desery. Na co dzień i od święta
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Desery. Na co dzień i od święta

Desery są mile widziane na każdym stole, bez względu na to, czy są tylko obowiązkowym uzupełnieniem posiłku, czy mają nam sprawić nadzwyczajną przyjemność...