Odmrożona nadzieja

Niebanalna opowieść napisana z typowym dla autorki dystansem, pełna ciepła i poczucia humoru. Wciągająca fabuła, ciekawi bohaterowie, ogrom uczuć i emocji. Rewelacyjna powieść z ważnym tematem w tle.
Polecam z całego serca!
Jolanta Kosowska

Poznańskie Targi Książki stają się dla Cecylii furtką dla pokazania światu
swojej walki z chorobą, która dotknąć może każdą kobietę. Niechcący zostaje zaszufladkowana jako autorka ogłupiających czytadeł.
Ona - nauczycielka w małej szkole, on - przystojny wykładowca uniwersytecki. Dwa światy, dwie różne ścieżki, które krzyżują się niespodziewanie, by zacząć biec w tym samym kierunku. Czy przypadkowe spotkanie dwojga poranionych przez los ludzi może być początkiem czegoś nowego? Czy zdradzone serca potrafią znowu zaufać? Zbiegi okoliczności, domysły i niedomówienia,
a wszystko okraszone trafnymi fraszkami - to przepis na wzruszającą, romantyczną opowieść, która rozczuli niejedno serce, wyciśnie łzę i przywoła uśmiech.

Informacje dodatkowe o Odmrożona nadzieja:

Wydawnictwo: Białe Pióro
Data wydania: 2022-11-26

Kup książkę Odmrożona nadzieja

Odmrożona nadzieja - opinie o książce

❤‍🩹🌹PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA !!! ❤‍🩹🌷

Autorkę jak i Jej książki znałam wcześniej tylko ze słyszenia. Nie miałam okazji niczego przeczytać, więc gdy nadarzyła się okazja postanowiłam to zmienić. Bardzo byłam ciekawa pióra Pani Miry. A jaką historię otrzymałam? Czego się dowiedziałam? O tym opowiem Wam troszkę w dalszej części mojej opinii.

Ona na co dzień uczy muzyki i plastyki w wiejskiej szkole. Dopiero Poznańskie Targi Książki zmieniają całe dotychczasowe życie Cecylii. To podczas nich, kobieta opowiada szerszej publiczności o swojej chorobie, która może dotknąć każdą z nas. Za sprawą przypadku, zostaje zakwalifikowana jako autorka typowo kobiecej, lekkiej i przyjemnej lektury.

On natomiast jest wykładowcą na uniwersytecie. Dwie zupełnie obce sobie istoty, którym przewrotny los pomógł się spotkać. Czy osoby, które mają za sobą trudne doświadczenia, mogą liczyć na nowy początek? Czy będą w stanie jeszcze raz zaufać? Na te pytania, odpowiedzi znajdziecie w lekturze.

Ta publikacja jest pełna humoru, skrajnych emocji oraz ciepła. Poznajemy tutaj takie wartości jak : bezinteresowność czy chęć niesienia pomocy. Dowiadujemy się też, jak trudno żyje się z własnymi lękami. Wszystko jest przedstawione bardzo obrazowo i realistycznie, tworząc spójną i logiczną całość. Powieść porusza trudne i zarazem ważne tematy. Podczas czytania, jest też czas na smutek czy refleksję.

Jak wspomniałam na początku, to było moje pierwsze spotkanie z twórczością Pisarki. Książka ta, jak możecie to przeczytać w mojej recenzji, niesie ze sobą wiele ważnych treści. Wspomniałam o nich. Liczę na to, że podobnie jak ja czytać będziecie ją z ciekawością. Uważam, że każda kobieta powinna po nią sięgnąć, bo być może wyniesie z niej coś dla siebie. Bardzo dziękuję Autorce za możliwość poznania tej historii oraz za zaufanie, jakim mnie obdarzyła, powierzając tę książkę pod moje skrzydła. A Wydawnictwo Literackie Białe Pióro , gratuluję tak wspaniałej Autorki. Bardzo Wam polecam tę powieść, naprawdę. Mogę powiedzieć po prostu : DZIĘKUJĘ. Przyznaję 9,5 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐+ / 10 punktów ;)

Święty Mikołaj może przyjść latem
Mira Białkowska0
Okładka ksiązki - Święty Mikołaj może przyjść latem

Mira Białkowska - autorka powieści, fraszek i wierszy oraz bajek. Dotychczas wydano : -dla dorosłych : Wcale mi nie zależy, O co ci chodzi, Nareszcie...

Fraszkowa Uczta
Mira Białkowska0
Okładka ksiązki - Fraszkowa Uczta

Trzymacie w rękach niesamowite menu. Autorka wcieliła się w wyjątkowo wyrafinowanego szefa kuchni, który serwuje nam niezwykle przemyślane...