Odrodzenie

Początek opowieści science fiction rozgrywającej się pod koniec XXI wieku, kiedy na skutek wojen i pandemii ludzkość stoi na skraju zagłady. Pierwszy album zbiorczy serii zawiera trzy tomy oryginalne: ,,Misja", ,,Strefa pośrednia" i ,,Wieczna zmarzlina".

Na ratunek naszemu gatunkowi rusza ekspedycja wysłana przez Kompleks, federację zaawansowanych technicznie i kulturowo planet. W misji Odrodzenie uczestniczą też młodzi małżonkowie - lekarka Satie i wojownik Swann. Czy istnieje szansa ocalenia ludzkości? Czy intencje obcych są tak czyste, jak się oficjalnie mówi?

Cykl stworzyli dwaj Francuzi z Normandii: scenarzysta Fred Duval, który zdobył popularność opowieściami science fiction bliskiego zasięgu (,,Carmen McCallum", ,,Travis"), przygodowymi (,,Hauteville House") i adaptacjami literatury (w tym bardzo wysoko ocenianym przez krytyków kryminałem ,,Czarne nenufary" według bestsellerowej powieści Michela Bussiego). Ilustracje są dziełem rysownika o pseudonimie Emem (właśc. Mathieu Ménage), który od lat współpracuje z Duvalem przy różnych jego seriach jako główny grafik i twórca storyboardów czy okładek.

Informacje dodatkowe o Odrodzenie:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Reinessance vol. 1-3

Kup książkę Odrodzenie

Weekendowy Atlas Polski + Góry Świętokrzyskie - przewodnik kieszonkowy
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Weekendowy Atlas Polski + Góry Świętokrzyskie - przewodnik kieszonkowy

Weekendowy atlas Polski odbiega od klasycznej konwencji atlasu geograficznego. Kartograficzne przedstawienie danego obszaru kraju połączono z częścią przewodnikową...

O czym szumią wierzby. Auto, Ropuch, Borsuk. Tom 2
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - O czym szumią wierzby. Auto, Ropuch, Borsuk. Tom 2

Szczur i Kret prawie zapomnieli o strachu, jakiego najedli się podczas wyprawy do puszczy... Emocje opadły, a dwaj przyjaciele znaleźli wytchnienie w ciepłej...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz