Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie

Odważne życie to jedna z ważniejszych książek Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie.

Pema Chödrön doradza w niej jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia - a co za tym idzie, jak przyjmować to, co nas spotyka. Często nie mamy wpływu na to, co niesie los, ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy, żeby zawładnął nami lęk, czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości rzeczywistość. Gdy wybierzemy to drugie, Pema Chödrön zapewni nam narzędzia niezbędne do radzenia sobie z trudnościami, które napotkamy na swojej drodze.

Pema Chödrön

Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Informacje dodatkowe o Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2021-01-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788381322065
Tytuł oryginału: The Places That Scare You

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Kup książkę Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie

Odważne życie. Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie - opinie o książce

Żyj pięknie. Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chördön0
Okładka ksiązki - Żyj pięknie. Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los

Czy możemy czuć, że nasze życie jest dobre, skoro opiera się na tak niepewnych podstawach? Skoro każdego dnia los może przynieść nam bolesne doświadczenia...

Rusz z miejsca. Uwolnij się od lęków i nawyków. Uczyń swoje życie lepszym
Pema Chördön0
Okładka ksiązki - Rusz z miejsca. Uwolnij się od lęków i nawyków. Uczyń swoje życie lepszym

Bestsellerowa książka Rusz z miejsca Pemy Chödrön oparta jest na buddyjskiej koncepcji shenpa, która pomaga nam dostrzec, jak lęki oraz zakorzenione...