Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie

Odwiedź mieszkania architektów, projektantów, znawców dizajnu i miłośników piękna.

Zielona lamperia w sypialni, lastriko na podłodze w salonie, taśmy PCV zastępujące listwy przypodłogowe, postarzane lustro zamiast kafli na kuchennej ścianie – wszystko jest możliwe.

20 rozmów o wnętrzach, meblach, remontach, świetnych pomysłach, klasykach dizajnu i życiu.

Od minimalistycznego mieszkania w modernistycznej kamienicy po mieszkanie w nowym budownictwie wypełnione meblami vintage i sztuką.

Przekrocz próg niezwykłych mieszkań i zobacz, jak żyją ich właściciele, którzy pokazując nam własne domy, zdradzają zasady projektowania, przekazują cenne rady i inspirują do podejmowania odważnych decyzji.

Dzięki tej książce:

• zobaczysz, jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń
• otrzymasz proste rady projektantów dotyczące odnowy mebli, doboru materiałów wykończeniowych i oświetlenia
• poznasz zasady, jakimi rządzi się dobre wzornictwo
• dowiesz się, jak inwestować w sztukę użytkową.

Nie potrzebujesz dużego budżetu, aby przestrzeń wokół ciebie stała się wyjątkowa.
Wystarczy odpowiednia porcja wiedzy i inspiracji – właśnie trzymasz ją w rękach.

Informacje dodatkowe o Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie:

Kup książkę Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie

Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie - opinie o książce

teraz polski dizajn
Aleksandra Koperda0
Okładka ksiązki - teraz polski dizajn

Wszystko, co nas otacza, a czego nie stworzyła natura, jest zaprojektowane. Dizajn buduje nasz świat. Dobry ułatwia codzienne życie, poprawia jego...

Dizajn miejsc codziennych
Aleksandra Koperda0
Okładka ksiązki - Dizajn miejsc codziennych

Dobry dizajn jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy go dostrzec i umiejętnie zaadaptować do własnych potrzeb. Ta książka pomoże ci zrozumieć istotę wzornictwa...