Quantcast

Oficjalny niezbędnik Fortnite

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2021-11-10
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788366873476
Liczba stron: 144

Ocena: 6 (1 głosów)

 Zamierzasz dać nura z busa bojowego? A co dalej? Jaką masz strategię przetrwania?

Ten zupełnie nowy podręcznik Epic Games obejmuje wszystkie podstawy i ujawnia kluczową wiedzę potrzebną do wygranej. Zabierze cię w podróż przez ulepszenie strategii drużynowej, przeszlifowanie technik bitewnych, poprawienie budowania i jak najlepsze wykorzystanie broni i przedmiotów, które można znaleźć na wyspie.

Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już weteranem, Oficjalny Niezbędnik Fortnite pomoże ci wyostrzyć umiejętności i napędzi cię na drodze do Królewskiego Zwycięstwa.  

Tagi: Fortnite ćwiczenia ZABAWA rozrywka

Kup książkę Oficjalny niezbędnik Fortnite

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Oficjalny niezbędnik Fortnite

Avatar użytkownika - Uleczkaa38
Uleczkaa38
Przeczytane:2022-01-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2022,

     Zabawa przy grze ,,Fortnite. Battle Royal" jest wielką, ekscytującą i wspaniałą przygodą - to fakt! Jednakże nie da się ukryć, iż nierzadko stanowi ona dla nas również wielkie wyzwanie, któremu czasami trudno jest nam podołać. I oto w tym względzie przychodzi do nas z pomocą Wydawnictwo Insignis, oddając w nasze ręce książkę pt. ,,Oficjalny przewodnik Fortnite. Niezbędnik"! 

 

  Jak wskazuje sam tytuł tej książki, stanowi ona sobą oficjalny poradnik dla graczy, który sygnuje logo Epic Games. Najogólniej rzecz ujmując, znajdziemy tu szereg porad, wskazówek i wyjaśnień, które pomogą nam nie tylko cieszyć się przyjemnością gry, ale też i odnieść upragnione zwycięstwo. Co ważne, znajdą tu dla siebie coś zarówno początkujący gracze, jaki i również wytrawni uczestnicy rozgrywki, którzy także wyniosą z tej lektury wiele cennych porad. 

 

  Poradnik ten został podzielony na kilkanaście rozdziałów, które ukazują nam cenne wskazówki według zasady - od tych najprostszych i najbardziej podstawowych, po te mocno złożone i szczegółowe. I tak też mamy tu m.in. interesujące porady względem tego, jak rozpocząć naszą grę, jak się w niej odnaleźć oraz na co zwrócić uwagę przy zakładaniu konta. To również odniesienia do kwestii wyboru właściwej strategii, poznania świata naszej wyspy oraz zagrożeń, jakie mogą na niej na nas czekać.

 

  Kolejne rozdziały podejmują sobą już nieco bardziej złożone kwestie - m.in. wybór i pełne wykorzystanie możliwości naszej broni, przegląd najlepszych taktyk dla całej drużyny, czy też wskazówki względem właściwego, solidnego i przynoszącego efekty ,,budowania" naszych umiejętności - krok po kroku, oczywiście względem dostępnych możliwości.

 

  Na koniec twórcy poradnika pozostawili to, co mówiąc kolokwialnie - ,,kręci" graczy najbardziej, czyli kwestie strojów, wyglądu oraz image'u graczy. To naprawce cenne porady i wskazówki, które ponadto łatwo wprowadzić w nasze ,,wirtualne życie". Również tu znajdziemy odniesienia do popularnych i nie zawsze sprawdzonych mitów względem gry, wielu innych możliwych trybów rozgrywki oraz rzecz naprawdę cenną - słownik najważniejszych pojęć i znaczeń. 

 

  Nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń również względem formy podania tychże wskazówek, które przyjmują postać zarówno tekstu, jak i też wspaniałych kadrów i ilustracji z gry, które imponują nam swoją malowniczością, ostrością, czy też choćby kolorami. W tym przypadku wydaje się to niezwykle ważne, ponieważ to właśnie patrząc na te wszystkie obrazki możemy przekładać ów porady i wskazówki na najczystszą praktykę. Poza tym książka ta imponuje nam swoją jakością wydania - format, przejrzysty i czytelny układ treści, doskonała jakość papieru i druku.

 

  Pozycja ta może spełniać sobą dwie ważne funkcje. Po pierwsze  - rzecz oczywista, stanowi ona cenny poradnik i niezbędnik wiedzy dla każdego gracza w ,,Fortnite. Battle Royal", który dzięki tej lekturze będzie mógł łatwiej odnosić sukcesy i triumfy w rozgrywce. Po drugie jednak tytuł ten może okazać się także świetnym wprowadzeniem do świata tej gry, zachętą by po nią sięgnąć oraz swoistą wizytówką, która w piękny, ciekawy i spójny sposób odsłania bogactwo wrażeń, emocji, ale też i dobrej zabawy, jaką daje ta gra.

 

  Zabawą jest także samo spotkanie z tym poradnikiem, który autentycznie wciąga swoją treścią, niejednokrotnie zaskakuje podanymi wskazówkami oraz oczarowuje wizualnym obliczem, które jawi się naprawdę pięknie. I tylko można wyrazić uznanie pod adresami tej pozycji - za to, że w ogóle ona powstała oraz za to, że prezentuje się tak dobrze. Myślę, że słowa te podzielą wszyscy gracze i miłośnicy ,,Fortnite. Battle Royal", których z każdym dniem jest tylko coraz to więcej. Oczywiście ze swej strony gorąco zachęcam was do sięgnięcia po ten poradnik - naprawdę warto!

Link do opinii
Inne książki autora
Mały miś nie chce jeść
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Mały miś nie chce jeść

Mały miś rośnie i co dzień uczy się czegoś nowego... Wszystkim dzieciom, które chciałyby poznać jego przygody, polecamy krótkie, ciepłe i pouczające historyjki...

Trolle. Książka z tatuażami
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Trolle. Książka z tatuażami

Czas na imprezkę! Przyklej sobie trollastyczny tatuaż i zabłyśnij na parkiecie w stylu Gwidona Diamenta! A kiedy już zmęczą cię pląsy i śpiew, zasiądź...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy