Ogień nie zabije smoka

Pierwsza oficjalna książka opowiadająca o największym hicie telewizyjnym XXI wieku - serialu Gra o Tron - napisana przez dziennikarza ,,Entertainment Weekly" Jamesa Hibberda i opublikowana przy wsparciu HBO. W "Ogień nie zabije smoka" James Hibberd, dziennikarz ,,Entertainment Weekly", przedstawia fascynujące kulisy serialu "Gra o tron" i historię jego powstania: od pierwszych spotkań zespołu kreatywnego, po nagranie scen bitew, aż po niesamowitą inscenizację finału. Zrealizowany na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George'a R.R. Martina serial został nagrodzony aż 59 statuetkami Emmy i stał się światowym fenomenem.

James Hibberd, opierając się na ponad 50 wywiadach, nieznanych szerokiej publiczności zdjęciach i zakulisowych rozmowach z producentami, obsadą i całą ekipą serialu, przedstawia historię powstania największego show w historii. Show, dla którego noce zarywał ponoć sam Barack Obama...

Informacje dodatkowe o Ogień nie zabije smoka:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2020-11-12
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Ogień nie zabije smoka

Ogień nie zabije smoka - opinie o książce

Czy są tu fani serialu Gra o tron?
Mam nadzieję, że tak.
"Ogień nie zabije smoka" to książka, którą powinien przeczytać każdy fan. Zaczyna się od pomysłu na serial, a kończy panelem na Comic Conie w 2019.
Mamy w niej opisane kulisy serialu, wywiady z aktorami, producentami, reżyserami, itd. Wszystko tworzy spójną całość, którą byłam zafascynowana.
Czy wiecie, że pierwszy pilot do Gry o tron nie został dopuszczony do emisji? Do tego początkowo kilka postaci było odgrywanych przez innych aktorów. Nie zdradzę o kogo chodzi, mam nadzieję, że sięgnięcie po tę pozycję.