Oko za oko

Tom 4 cyklu Loveless

Nadal wierzysz, że bóg jest po twojej stronie?

Stany Zjednoczone po wojnie secesyjnej. Mieszkańców niewielkiego miasteczka Blackwater czeka wielkie wydarzenie. Wszyscy oczekują na ważny ślub. I prawie nikt nie spodziewa się, że ktoś szykuje się do uroczystości o wiele większej i huczniejszej.

Krwawa, epicka opowieść z Dzikiego Zachodu dobiega końca. Wszystkie pionki są już porozstawiane, a rozwiązanie może być tylko jedno - choć naszych bohaterów czeka jeszcze kilka niespodzianek.

A po wybuchowym finale trzy epilogi, nastrojowo zilustrowane przez Danijela Zezelja. Zatrzymamy się na chwilę w Kalifornii w roku 1906, gdzie jeden z bohaterów naszej opowieści zakończy trzydziestoletnią odsiadkę. W 1927 roku odwiedzimy wraz z parą uciekinierów jaskinię pod wodospadem. A w opowieści z 1934 roku poznamy los jedynego sprawiedliwego mieszkańca Blackwater.

Zdobywca nagrody Eisnera, scenarzysta Brian Azzarello (100 Naboi, Batman: Rozbite Miasto, El Diablo) oraz rysownicy Danijel Zezelj (El Diablo, Call of Duty: The Wagon, Luna Park) i Werther Dell'Edera przedstawiają ostatni tom mrocznego westernu dla dorosłych czytelników.

Informacje dodatkowe o Oko za oko:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2010-10-04