Operacja Przystań Charona

Philip Mercer - Dirk Pitt i James Bond w jednej osobie - w nowej powieści współautora bestsellerów Clive’a Cusslera

Bohater – jak u Forsytha!

Przygoda i zagadka – jak u Cusslera!

Międzynarodowa intryga – jak u Ludluma!

Prezydent Stanów Zjednoczonych postanawia uniezależnić Amerykę od zagranicznej ropy, sięgając po złoża na Alasce.Ta decyzja zagraża krajom Bliskiego Wschodu - i niektóre z nich nie zamierzają tego tolerować.

Przed laty Związek Radziecki opracował tajny projekt, jak zadać śmiertelny cios Ameryce, niszcząc rurociąg transportujący ropę z Alaski. Te plany wykradł były agent KGB, który wspólnie z potężnym arabskim politykiem rozpoczyna teraz operację Przystań Charona.

Nie wzięli jednak pod uwagę Philipa Mercera – jedynego człowieka, który może ich powstrzymać.

Jack Du Brul, popularny dziś twórca literatury sensacyjno-przygodowej, powieścią Projekt "Kuźnia Wulkana" rozpoczął siedmiotomową serię z tym samym bohaterem, naukowcem i szpiegiem Philipem Mercerem. Doceniając zdolności Jacka Du Brula, Wielki Mistrz Przygody Clive Cussler wybrał go na współautora swoich bestsellerów.

Informacje dodatkowe o Operacja Przystań Charona:

Operacja Przystań Charona - opinie o książce

Projekt Kuźnia Wulkana
Jack Du Brul0
Okładka ksiązki - Projekt Kuźnia Wulkana

Wybuchowa akcja i podwodna przygoda. Pięćdziesiąt lat później wielki frachtowiec tonie na spokojnym morzu niedaleko Hawajów. W tym samym miejscu znika...

Kamień Meduzy
Jack Du Brul0
Okładka ksiązki - Kamień Meduzy

Dziesięć lat temu amerykański satelita szpiegowski Meduza spłonął w ziemskiej atmosferze. Zdążył jednak zarejestrować coś w odludnej górskiej dolinie....