Opór

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2020-04-28
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328364219
Liczba stron: 373
Tytuł oryginału: Resist
Tłumaczenie: Olgierd Maj

Tom 1 cyklu Niegodziwe rozgrywki

Ocena: 4.75 (4 głosów)

Ryker Lockhart to bez wątpienia bardzo przystojny i bogaty mężczyzna. Jednak jego profesja powinna wzbudzać w kobietach nieufność: Ryker jest znanym i wziętym prawnikiem, specjalizującym się w sprawach rozwodowych. Zawodowe wywlekanie brudów nie byłoby może problemem dla bardziej osobistej relacji, gdyby nie to, że po bliższym poznaniu mężczyzna okazywał się zimnym draniem. Przystojnym i inteligentnym, ale wciąż aroganckim i paskudnym typem. Wiązanie się z kimś takim to nigdy nie jest dobry pomysł.

Vaughn z całą pewnością wykluczała jakąkolwiek relację z kimś takim jak Ryker. Była zbyt niezależna i odważna, do tego miała wybujały temperament. A dodatkowo na głowie bardzo konkretne zobowiązania. Zdrowy rozsądek podpowiadał jej, że jeśli pozwoli temu facetowi wkroczyć w swoje życie, w krótkim czasie może stracić wszystko, co z takim wysiłkiem zbudowała. Niestety, dziewczyna nie zawsze słuchała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem, który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś, co sprawiło, że zamiast się wycofać, postanowiła podjąć ryzykowną grę.

Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami, gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy, a sytuacja wymyka się spod kontroli?

To przecież tylko gra, nieprawdaż?

Tagi:

Opinie o książce - Opór

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk
Przeczytane:2021-06-09, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2021,
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-10-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Po książki K. Bromberg zawsze sięgam z wielką przyjemnością. Jedne podobają mi się bardziej, inne mniej, ale zawsze jestem zadowolona z lektury i świetnie się bawię podczas czytania.

W przypadku „Oporu” nie było inaczej. Już od samego początku zostałam wciągnięta w tę historię, a kiedy tylko skończyłam czytać kłębował się we mnie jedynie bałagan emocji. Od radości i szczęścia, po gniew, złość i frustrację. Dwa silne charaktery i niesamowite połączenie między nimi sprawiły, że jest intensywnie do ostatnich stron. Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć co nas czeka na kolejnej stronie, nie mówiąc już o tym, w jaki sposób ta książka się skończy. Autorka bawi się z nami, wodzi za nos, dając nadzieję, by za chwilę wszystko zburzyć, ale to jest właśnie najlepsze. Nie mamy czasu się nudzić, i z wielkim zaangażowaniem przewracamy strony czekając na rozwój wydarzeń. A dzieje się mnóstwo, nie mamy nawet czasu złapać chwili oddechu. Bromberg świetnie buduje napięcie, ale mimo tego nie jesteśmy w stanie przygotować się na zakończenie jakie miało tu miejsce. Czułam się jakby ktoś dosłownie kopnął mnie w brzuch, totalnie nie spodziewałam się cliffhangera i to jeszcze w takiej postaci! Mam już swoje przypuszczenia dlaczego tak się stało, dlatego niecierpliwie czekam na kolejny tom. Polecam!

Link do opinii

Kup książkę Opór

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Hard Beat. Taniec nad otchłanią
K. Bromberg0
Okładka ksiązki - Hard Beat. Taniec nad otchłanią

W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone! Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich...

Sweet Ache: Krew gęstsza od wody
K. Bromberg0
Okładka ksiązki - Sweet Ache: Krew gęstsza od wody

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest kolejną powieścią z serii „Driven” pióra K. Bromberg. Opowiedziana w „Driven”...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje