Ostatnie wołanie Maryi

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2019-06-07
Kategoria: Duchowość, religia

Aby świat poznał, jak straszny jest gniew Ojca Niebieskiego wobec współczesnego świata, Bóg przygotowuje wielkie oczyszczenie całej ludzkości.

Matka Boża w Akicie

Ksiądz Stefano Gobbi, Sekretarz Matki Bożej, pisał, że Maryja jest straszna i potężna. Straszna dla wszystkiego, co demoniczne, i potężna, gdy roztacza nad nami swoją opiekę. Jak rozumieć wydarzenia ostatnich dekad? Co Maryja chce nam powiedzieć o czasach zamętu, w których żyjemy? Jaką nadzieję nam pozostawia?

Ksiądz Piotr Glas, który Maryi oddał całe swoje kapłańskie życie, prowadzi nas przez kolejne orędzia naszej Matki - w Fatimie, Akicie, Kibeho i La Salette - w których Maryja wzywała do przemiany serc. Jej wołania to odpowiedź na współczesny kryzys wiary. To także konkretne wskazówki, co mamy zrobić, by przygotować się na przyjście naszego Pana.

W chwili moralnej i duchowej tragedii Kościoła, dramatu wiary świeckich i kapłanów, głos z nieba, a właściwie krzyk Maryi, to jedyny ratunek, który nam zostaje.

Tagi: Religioznawstwo

Przeczytane:2020-11-15, Przeczytałam, Mam,
40 dni walki duchowej
ks. Piotr Glas0
Okładka ksiązki - 40 dni walki duchowej

Wielki Post z ks. Piotrem Glasem Jeśli zgrzeszyłeś, jak najszybciej udaj się do konfesjonału i oczyść swoją duszę - zachęca często ks. Piotr Glas....

Ocalenie w Maryi. Pakiet ratunkowy w czasach dramatu Kościoła i świata
ks. Piotr Glas0
Okładka ksiązki - Ocalenie w Maryi. Pakiet ratunkowy w czasach dramatu Kościoła i świata

Ocal swoją duszę. Już czas! Nadchodzą dni ciemności. Na naszych oczach dzieją się rzeczy, które trudno pojąć. Epidemie, konflikty zbrojne, radyklane...

Dom marionetek
Natasza Socha