Ostatnie wołanie Maryi

Aby świat poznał, jak straszny jest gniew Ojca Niebieskiego wobec współczesnego świata, Bóg przygotowuje wielkie oczyszczenie całej ludzkości.

Matka Boża w Akicie

Ksiądz Stefano Gobbi, Sekretarz Matki Bożej, pisał, że Maryja jest straszna i potężna. Straszna dla wszystkiego, co demoniczne, i potężna, gdy roztacza nad nami swoją opiekę. Jak rozumieć wydarzenia ostatnich dekad? Co Maryja chce nam powiedzieć o czasach zamętu, w których żyjemy? Jaką nadzieję nam pozostawia?

Ksiądz Piotr Glas, który Maryi oddał całe swoje kapłańskie życie, prowadzi nas przez kolejne orędzia naszej Matki - w Fatimie, Akicie, Kibeho i La Salette - w których Maryja wzywała do przemiany serc. Jej wołania to odpowiedź na współczesny kryzys wiary. To także konkretne wskazówki, co mamy zrobić, by przygotować się na przyjście naszego Pana.

W chwili moralnej i duchowej tragedii Kościoła, dramatu wiary świeckich i kapłanów, głos z nieba, a właściwie krzyk Maryi, to jedyny ratunek, który nam zostaje.

Informacje dodatkowe o Ostatnie wołanie Maryi:

anoola
Przeczytane:2020-11-15, Przeczytałam, Mam,
Ocalenie w Maryi. Pakiet ratunkowy w czasach dramatu Kościoła i świata
ks. Piotr Glas0
Okładka ksiązki - Ocalenie w Maryi. Pakiet ratunkowy w czasach dramatu Kościoła i świata

Ocal swoją duszę. Już czas! Nadchodzą dni ciemności. Na naszych oczach dzieją się rzeczy, które trudno pojąć. Epidemie, konflikty zbrojne, radyklane...

Panie, ratuj, bo giniemy. Rekolekcje z ks. Piotrem Glasem
ks. Piotr Glas0
Okładka ksiązki - Panie, ratuj, bo giniemy. Rekolekcje z ks. Piotrem Glasem

DUCHOWY PRZEWODNIK NA CZAS ZŁOWROGIEGO ZAMĘTU ,,Jest już ostatnia godzina i Antychryst nadchodzi" (1 J 2,18) ,,Panie, ratuj, bo giniemy" (MT 8,25) ...