Paddington triumfuje

Opowieść, w której Paddington przekonuje się, że kanapki z marmoladą pomagają wyjść z każdej, nawet najbardziej kłopotliwej sytuacji.

Wygrać w konkursie kulinarnym! To prawdziwe wyzwanie dla niedźwiadków, zwłaszcza dla tych, które lubią dobrze zjeść. Jeszcze tylko kilka minut, ostatnie próby, czy wszystko smakuje doskonale. Ale cóż to? Z dania nie zostało prawie nic! Paddington niepostrzeżenie zjadł wszystko. Czym teraz poczęstuje konkursowe jury?

Zaraz, zaraz... Przecież pod kapeluszem Paddington zawsze ma schowaną kanapkę z marmoladą. Ale czy to wystarczy, żeby wygrać?

Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom.

Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu.

A szczególnie dla dzieci w wieku 4+.

W serii ukazały się:

1. ,,Miś zwany Paddington"

2. ,,Jeszcze o Paddingtonie"

3. ,,Paddington daje sobie radę"

4. ,,Paddington za granicą"

5. ,,Nowe przygody Paddingtona"

6. ,,Paddington się krząta"

7. ,,Paddington przy pracy"

8. ,,Paddington wyrusza do miasta"

9. ,,Paddington na wycieczce"

10. ,,Paddington ma rację"

11. ,,Paddington zdaje egzamin"

12. ,,Paddington tu i teraz"

13. ,,Paddington idzie jak burza"

14. ,,Uściski od Paddingtona"

15. ,,Paddington triumfuje"

Informacje dodatkowe o Paddington triumfuje:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2023-08-23

Tagi: Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Paddington triumfuje

Paddington triumfuje - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna_M
Justyna_M
Przeczytane:2023-09-12, Ocena: 6, Przeczytałem,

Czy są tu fani kultowego niedźwiadka?

Tym razem czeka go fantastyczna przygoda. Robi niespodziankę rodzinie Brownów i bierze udział w show kulinarnym, do którego zostaje wybrany spośród innych kandydatów. Co uda się wyczarować Paddingtonowi ze składników z zalakowanego pudełka, które otrzyma w czasie zawodów? Ma jedynie na to 15 minut! Uratować go może jedynie wyobraźnia, kreatywność i do tego mnóstwo szczęścia. Cykoria i trufle to ogromna pokusa dla łasucha, a czy jednak kanapka z marmoladą pomoże mu wygrać konkurs? Co przyniesie organizotorom posiadanie niedźwiadka w gronie uczestników tych zawodów? To świetna lekcja, aby mieć nadzieję na wyjście z trudnych sytuacji.

Myślę, że cała seria o Paddingtonie świetnie będzie prezentować się w domowej biblioteczce. To książki pouczające, zabawne i ciepłe. Ilustracje są przeurocze, a czcionka jest idealna dla dzieci rozpoczynaj ących przygodę z czytaniem.

Tym razem nasz niedźwiadek bierze udział w konkursie kulinarnym. Zadanie nie jest trudne. No chyba, że lubi się jeść. Paddington co chwilkę próbował czy jego danie jest dobre aż... na konkurs nie zostało już nic. I czym teraz poczęstuje jury? Na szczęście nasz zaradny miś zawsze pod kapeluszem am schowana kanapkę z marmoladą. Czy wystarczy by wygrać?

Przygody o sympatycznym niedźwiadku to opowieści idealne dla dzieci, które kochają misie. Przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życiu. Natomiast dla starszych dzieci, które już same potrafią czytać, będą również świetną przygodą. Książeczki napisane są dużą czcionką i posiadają czarno białe ilustracje, które pobudzają wyobraźnię. Opowieści w nich zawarte są nie tylko ciepłe, ciekawe i zabawne, ale również posiadają morał.

Paddington pozdrawia
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Paddington pozdrawia

Nigdy dotąd niepublikowane w Polsce przygody Paddingtona! Pamiętacie uroczego niedźwiadka w niebieskim płaszczu i nieco wymiętym kapeluszu? Tego, który...

Paddington artysta
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Paddington artysta

MIŚ Z WALIZKĄ PEŁNĄ PRZYGÓD Ile razy trzeba spojrzeć w lustro, żeby zapamiętać własną twarz i namalować autoportret? Paddington szybko się przekonał...