Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-10-01
Kategoria: Duchowość, religia

Każdy dzień ks. Jarosława Cieleckiego wypełnia pasja głoszenia Ewangelii. Jego parafią jest samochód, a przewodnikiem - św. Szarbel. Uczył się od prawdziwych mistrzów: był bliskim współpracownikiem słynnego świadka Fatimy, bp. Pawła Hnilicy i przyjacielem o. Gabriele'a Amortha. Dzięki pracy w Watykanie był blisko św. Jana Pawła II i Benedykta XVI, których codzienne przeżywanie wiary wywarło na niego wielki wpływ.

W szczerej rozmowie opowiada Tomaszowi P. Terlikowskiemu o dwudziestu pięciu latach kapłańskiego życia, w trakcie których Bóg nieustannie zaskakiwał go pomysłowością. To historie cudów i niezwykłych zdarzeń nierzadko z pogranicza życia i śmierci. To opowieść człowieka, który codziennie pyta: ,,Jezu, co dzisiaj dla mnie przygotowałeś?".

Kup książkę Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela

Opinie o książce - Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela

Kościół ma być przezroczysty
Tomasz Terlikowski0
Okładka ksiązki - Kościół ma być przezroczysty

Ostatnie miesiące pokazały wyraźnie, że potrzebny jest zupełnie inny sposób mówienia o Kościele - o jego słabościach, o sprawach, które...

Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów
Tomasz Terlikowski0
Okładka ksiązki - Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów

,,Nie lękaj się ani walk duchowych, ani żadnych pokus, bo ja cię wspieram, byleś ty chciała walczyć; wiedz, że zawsze zwycięstwo jest po twojej stronie"...