Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem  priorytetu  i  organizacją  pracy,  sprowadza  się  do  tych trzech słów.

Brian Tracy

Zjedz tę żabę! to  książka  dla  ludzi  biznesu, to prawdziwe  vademecum  podnoszenia  wydajności w  pracy  i  osiągania  z  niej  zadowolenia.

Ta  przekonująca metafora, ,,ogromna żaba" czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia ,,żaby" gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.

Dwadzieścia  jeden  opisanych  tu  metod  osiągania  sukcesu  ma  za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych w książce pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiąganiu lepszych wyników i poprawianiu wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności - takiej, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.

Brian Tracy  jest jednym z czołowych specjalistów w USA w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego wygłasza prelekcje i prowadzi seminaria dla 300 tysięcy osób rocznie. Ponad 1000 firm na całym świecie korzystało z jego wykładów. Autor licznych bestsellerów, m.in. Pocałuj tę żabę!, Psychologia sprzedaży czy Potęga pewności siebie twórca programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania oraz planowania strategicznego.

Informacje dodatkowe o Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2017-09-29
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: EAT THAT FROG! 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time
Język oryginału: Angielski

Kup książkę Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania - opinie o książce

Uwielbiam Briana Tracy! Trafiłam na jego wykład na żywo ,,przypadkiem". I od tego momentu mój rozwój osobisty ruszył do przodu. To on zmotywował mnie do poszerzania wiedzy dzięki książkom w tematyce rozwoju osobistego i planowania. Teraz spotkanie go ponownie byłoby marzeniem! A wtedy los dał mi tę możliwość, nie wiedząc ile na tym zyskam.

Było to kilka lat temu i nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego z ogromną przyjemnością wróciłam do podstaw. Książka idealna dla osób, które mają problem z organizacją swojego czasu i planowaniem. Pigułka wiedzy, która naprawdę odmienia życie. Od Briana wszystko się zaczęło...

I świąteczny kubek, bo ja już czuję klimat. Mam wrażenie, że ostatnio chcę żyć szybciej i intensywniej. Oby to nie była zła wróżba.

Avatar użytkownika - patrykcyran
patrykcyran
Przeczytane:2019-02-13, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2019,

Byłem światomy większośći rzeczy zawarch w tej książce, jednak dopiero po jej przeczytaniu starałem się wprowadzić je wszystkie do działania. Momentami mam wrażenie, że ksiązka odnosi się do pracoholików, nie odnosząc się zupełnie do sfery prywatnej.

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2018-10-25, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, wyzwanie 2018 - 20 książek,
Avatar użytkownika - Florentynka
Florentynka
Przeczytane:2013-08-19, Ocena: 5, Przeczytałam,
Sukces osobisty
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Sukces osobisty

Dlaczego jedni odnoszą większe sukcesy niż inni? Brian Tracy, światowej sławy ekspert od zwiększania efektywności, przez dziesięciolecia badał życiorysy...

Turbocoach. Skuteczny sposób na zawrotną karierę
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Turbocoach. Skuteczny sposób na zawrotną karierę

Autorzy przedstawiają wiele metod i ćwiczeń, które pomogą czytelnikowi opracować i zastosować własny plan strategiczny, dzięki któremu szybko...