Paladyn z ziem dalekich #1

To kara? Czy może… Chłopiec, który w poprzednim wcieleniu pożegnał się z przygnębiającym życiem, otrzymuje drugą szansę, a wraz z nią dziwaczną rodzinę: pełną wdzięku zmumifikowaną kapłankę Mary, ducha ekscentrycznego maga Gusa oraz Blooda – emanujący serdecznością szkielet. Pod opieką trojga nieumarłych dorasta w upadłym dawno temu mieście, a żal wywołany wspomnieniami z przeszłości sprawia, że postanawia jak najlepiej przeżyć życie w świecie, w którym odrodził się na nowo.

Informacje dodatkowe o Paladyn z ziem dalekich #1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-04-14, Ocena: 4, Przeczytałem,

ODRODZONY JAKO PALADYN W ŚWIECIE FANTASY

Pora na nową mangową serię fantasy. Tym razem padło na tytuł ,,Paladyn z ziem dalekich", oparty na serii light nowelowej cykl, co tu dużo mówić, dla fanów gatunku. Bo to jedna z tych historii, których podstawowe założenia znają wszyscy. Każdy słyszał o co najmniej paru podobnych historiach, pewnie z jedną albo więcej tak czy inaczej się zetknął. A ,,Paladyn" to kolejna z nich. I kolejna całkiem niezła, całkiem przyjemna, kiedy lubi się takie właśnie klimaty.

Coś w życiu mu nie wyszło. Coś poszło nie tak. Życie stało się cierpieniem, chciał ze sobą skończyć i w ostatniej chwili, kiedy już życie go opuszczało...

Teraz jest tu, w dziwnym świecie, jakby gdzieś na styku fantasy i horroru. A za rodzinę ma osobliwą trójkę: zmumifikowaną kapłankę, ducha maga i szkielet. I to od nich uczy się o tym miejscu, o bogach, o dobru, złu, magii. I jednocześnie stara się odkryć prawdę o sobie, ale i o wszystkim, co go otacza. Dokąd jednak może go to doprowadzić?

Avatar użytkownika - isil
isil