Pan Masters

Tom 1 cyklu MR.

Nowa seria niesamowitej T.L. Swan, autorki ,,Braci Miles"!

Julian Masters jest wpływowym i zamożnym mężczyzną, który szuka niani do opieki nad swoimi dziećmi. Brielle Johnston jest... kłamczuchą, która, aby otrzymać pracę, napisała w CV, że jest doświadczoną opiekunką. Tylko że myślała, że zostanie zatrudniona u pani, a nie u bardzo seksownego i dużo starszego od niej pana.

Kłamstwo Brielle szybko wychodzi na jaw, kiedy dziewczyna musi zmierzyć się z powierzonymi jej obowiązkami związanymi z opieką nad niesfornymi dziećmi. Jakby tego było mało, każdy kolejny dzień w pracy to katastrofa. Brielle przyłapuje szefa na robieniu czegoś bardzo prywatnego. Drugiego dnia on widzi ją w jego łazience w bardzo skąpej piżamie. Następne dni nie są dużo lepsze.

Jednak najgorsze jest to, że każde spojrzenie pana Mastersa budzi w Brielle uczucie, którego zdecydowanie nie powinna żywić do pracodawcy: czystą żądzę

Informacje dodatkowe o Pan Masters:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-11-24
ISBN: 9788383201702

Kup książkę Pan Masters

Pan Masters - opinie o książce

Książka miło mnie zaskoczyła. Główne postacie były bardzo barwne i strasznie polubiłam Bree. Jej zachowanie takie nieokrzesane i zabawne wprawiało mnie w dobry nastrój. Ta kobieta potrafi zjednać sobie każda osobę i właśnie taką kobieta była potrzebna naszemu bohaterowi.

Postać Pana Mastersa ma wiele problemów które tylko on sam może poukładać w swojej głowie. Nie da się nic z tym zrobić jeśli nie zajrzy do swojego serca.

Historia jest wciągająca i bardzo przyjemnie się ją czyta. Wiele razy wywoływała uśmiech na mojej twarzy. Ale ten były momenty gdy się wzruszałam. Styl pisania autorki także jest przyjemny. Lekki i płynny. Nie mamy tu zbyt dużo zbędnych opisów przez co nie mamy kiedy się nudzić.

Avatar użytkownika - juliakaffa
juliakaffa
Przeczytane:2023-07-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2023,
Nieznajomy z samolotu
T.L. Swan0
Okładka ksiązki - Nieznajomy z samolotu

Podróż powrotna Emily Foster ze ślubu koleżanki zaczęła się gorzej niż źle. Kiedy kobieta czeka na odprawę, jakiś pijany facet próbuje zniszczyć jej bagaż...

Pan Garcia
T.L. Swan0
Okładka ksiązki - Pan Garcia

Trzeci tom serii „Mr” legendarnej zagranicznej autorki! Poznała go w kawiarni, gdzie pracowała jako baristka. Gdy tylko go zobaczyła, wiedziała...