Pasierbica gangstera. Tom 2. Vendetta

Tacy jak on nigdy nie rezygnują. Taka miłość zdarza się raz na milion.

Chiara zapłaciła wysoką cenę za uczucie, którym zapałała do niebezpiecznego gangstera - wbrew konwenansom, woli rodziny i dzielącej ich różnicy wieku. Czy w jej sercu znajdzie się miejsce na nową miłość?

Przekonana, że ukochany Fabio nie żyje, osamotniona i zmuszona do niechcianego związku - Chiara czuje, że nie ma już dla niej nadziei. Mimo to próbuje uwolnić się z siedziby samozwańczego dona rodu Candeloro. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej tajemniczy Vittorio. Jak wiadomo, nic nie łączy silniej niż wspólny wróg i vendetta, ale czy dziewczyna może zaufać temu niebezpiecznie pociągającemu mężczyźnie w masce? Dlaczego nowy sojusznik nie chce jej pokazać swojej twarzy? Czy teraz nic już nie powstrzyma krwawej wojny na pięknej Sardynii?

Chiara ani na chwilę nie może zapomnieć, że trafiła do brutalnego świata mafii, a mężczyźni, których tu spotyka, może nie są skorzy do okazywania uczuć, ale kiedy już kochają - kochają na śmierć i życie.

Informacje dodatkowe o Pasierbica gangstera. Tom 2. Vendetta:

Tytuł: "Pasierbica Gangstera 2"VENDETTA

Autor: Monika Magoska-Suchar

Wydawnictwo: @niegrzeczneksiazki

#czytamzlegimi

To kontynuacja powieści o kontrowersyjnym związku gangstera i jego młodej pasierbicy. Ich miłość wybuchła wbrew wszelkim regułom społecznym i rodzinnym. Jednak szczęście Fabia i Chiary trwało bardzo krótko.

Gdy Chiara dowiaduje się że jej ukochany Fabio został uznany za zmarłego, jej życie legło w gruzach. Chiara została zmuszona do poślubienia Marca-brata Fabia,który po śmierci brata został donem rodu Candelora. Chiara była okrutnie traktowana przez męża, który ją gwałcił i poniżał.Jedynie prowadzenie fundacji i pomoc potrzebującym sprawiała jej radość i przynosiła ukojenie. Te dwa lata od śmierci ukochanego bardzo ją zmieniły.Marzy o tym aby w końcu uwolnić od męża i uciec. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Vittoria. To bardzo tajemniczy mężczyzna w masce,który mimo swojego kalectwa oraz licznych ran i blizn postanawia za wszelką cenę pomóc Chiarze odzyskać wolność i zemścić się na rodzinie Candeloro.

Kim tak naprawdę jest Vittorio Scorazzi?

Czy Chiara uwolni się w końcu od męża tyrana? Czy Vittorio Scorazzi zdobędzie zaufanie Chiary?

To było po prostu genialne 🔥 Dostałam od autorki to co uwielbiam w romansach mafijnych czyli intrygi, strzelaninę,porwania, zemstę, tortury fizyczne i psychiczne oraz gorące sceny pełne namiętności 🔥 Czytając ją otwierałam oczy ze zdziwienia.Z każdą przeczytaną stroną napięcie rosło i nie sposób było się od niej oderwać.Fabuła książki jest bardzo intrygująca. Uwielbiam styl pisania autorki ❤️ Zakończenie kompletnie wbiło mnie w fotel. Pani Moniko tak mnie wciągnęła ta historia że zabieram się od razu za tom trzeci 🥰To książka idealna dla fanów romansów mafijnych.

Gorąco polecam 🔥❤️

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2022-10-19, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Jest to drugi tom książki, która kilka miesięcy temu całkowicie skrada moje serce. Bardzo czekałam na jej kontynuację i w końcu ją przeczytałam.
Chiara nie jest już tą samą dziewczyną co dwa lata temu. Śmierć ukochanego Fabio i małżeństwo z Marco - człowiekiem, który okazał się być tyranem, bardzo ją odmieniły. Jedyną radością jest da dziewczyny fundacja, którą prowadzi.
Piekło w jakim się znalazła, popychały ją do radykalnych czynów i Chiara niejednokrotnie starała się z niego uwolnić poprzez ucieczkę lub odebranie sobie życia. Ostatnia próba ucieczki jaką podjęła postawiły na jej drodze tajemniczego mężczyznę - Vittorio, który okazał się być dla niej światełkiem nadziei na lepsze jutro.
Vittorio to tajemniczy i zamaskowany mężczyzna, którego wygląd uświadamia, że przeszedł w swoim życiu naprawdę dużo. Jednak mimo licznych ran i blizn roztacza wokół siebie aurę siły, waleczności i męskości.
Tęsknota za ukochanym nieustannie doskwierała Chiarze, jednak pojawienie się Vittorio, dało jej nadzieję i wiarę w lepsze życie i miłość.
Czy Chiara otworzy się na Vittorio? Czy zdoła zapomnieć o Fabio? Jak na jej zdradę zareaguje Marco? Co się stanie, gdy Vittorio wyjawi o sobie prawdę? Jak zakończy się ich historia?
Rany! Co to za książka?! Jak ja kocham takie historie. Ileż tu się dzieje...
Ból, kłamstwa, intrygi. Bijatyki, strzelaniny, gwałt, morderstwa. Porwania, tortury fizyczne i psychiczne. Nienawiść i zdrada. Nadzieja, wiara, miłość. Gorący i namiętny romans. Szokująca prawda, bolesne zakończenie, śmierć... Zdecydowanie nie jest to historia, przy której się ponudzimy.
O stylu w jakim napisana jest książka nie trzeba wspominać, bo nie jest zaskoczeniem, że Autorka nas nie zawiodła. Standardowo u Moniki książka napisana jest naprawdę dobrym stylem, wciąga, zaskakuj i szokuje. Czyta się ją z zapartym tchem. Nawet nie wiem kiedy znalazłam się na jej zakończeniu i wtedy zaczęły się prawdziwe schody, bo to co tam się zadziało całkowicie mnie rozwaliło. Jak można tak zakończyć książkę? No ja się pytam - JAK?!
Serię "Pasierbica gangstera" po prostu trzeba przeczytać. Nawet nie ma innej możliwości. Ja jestem w niej zakochana, a czytanie takich historii to sama przyjemność. Zdecydowanie POLECAM!
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki oraz Monice Magoska - Suchar za egzemplarz.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-01-05, Przeczytałam, Mam,

? RECENZJA ?
"Wyglądał przerażająco. Gdyby jeszcze miał skrzydła, zyskałabym stuprocentową pewność, że był aniołem. Upadłym aniołem, którego zesłało piekło."

Współpraca reklamowa z @niegrzeczneksiazki

Ciara mimo upływu lat od śmierci Fabio, wciąż cierpi. Teraz jako żona jego brata, każdego dnia, tkwi w piekle na ziemi. Przez stratę cierpi jej dusza, przy boku Marco, codziennie ciało, które służy jako zabawka. Marco rośnie w siłę, wierzy w swoją władzę, niestety na jego drodze staje nieznany Vittorio, człowiek ukrywający się za maską, próbując krok po kroku odebrać mu wszystko. Najpierw pragnie uwolnić Chiarę, później przejąć tereny, na sam koniec całkowitą władzę. Kim jest nieznany, zamaskowany i przebiegły typ? Napędza go chęć zemsty za niecne uczynki z przed lat. Tajemnicza postać, zmieniająca życie wielu, dla jednych jest końcem, dla innych ratunkiem.

Od samego początku druga część losów Chiary bardzo mnie pochłonęła. Jest to niesamowicie tajemnicza, skomplikowana i zawiła książka. Zdecydowanie zalecam przeczytać poprzednią część, bez niej ciężko będzie wczuć się w fabułę, bowiem ta pędzi jak szalona. Fabio ginie w tragicznych okolicznościach, teraz Chiara tkwi w związku pozbawionym wszelkich uczuć. Miłość odeszła razem z ukochanym, ale na choryzoncie pojawia się nieznajomy, który skrywa swoje oszpecone bliznami oblicze, za maską. Pragnie uwolnić kobietę z rąk tyrana, tym samym na nowo budząc jej uczucia do życia. Chiara patrzy sercem i duszą, nie na zewnętrzną pokrywę. W jej życiu zbyt wielu pięknych ludzi, ukrywało paskudne wnętrza. Czeka ich wielka bitwa, gdzie ceną jest wolność, zmiany władzy, odzyskanie majątku i sprawiedliwość, która czekała zbyt długo. Bardzo emocjonalnie wykańczająca, pochłaniająca bez reszty i niezwykle porywająca. Polecam z czystym sumieniem i nie mogę się doczekać kolejnej części, bowiem ponownie zakończenie powaliło na kolana, wprawiając w osłupienie. Jak tak Monika będzie kończyła swoje książki, to chyba będę musiała je czytać ze środkami uspokajającymi.

Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Mr Darcy. Randka w ciemno z milionerem

Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone, zwłaszcza gdy wygraną może stanowić serce pociągającego milionera Mr Darcy to pseudonim znanego...

Skradziona tożsamość. Spadkobierca
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Skradziona tożsamość. Spadkobierca

Holly umarła. Ktoś zabił ją na moich oczach. A teraz trafiłam do nie swojego domu i miałam spać w nieswoim łóżku, bo kilka godzin wcześniej podszyłam się...