Perfekcyjne kłamstwo

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-04-24
Tytuł oryginału: The Thinnest Air

Psychologiczny thriller z niepokojącym zakończeniem autorki ,,Idealnego życia".

Zaginięcie pewnej kobiety odsłania sieć tajemnic w pozornie spokojnym miasteczku, w którym wszyscy wiedzą o sobie wszystko.

Meredith Price wiedzie niemal idealne życie. Jej mąż - Andrew - to niezwykle przystojny i spełniony makler giełdowy. Oboje żyją w słynącym z bezpieczeństwa kurorcie wypoczynkowym. Po trzech latach małżeństwa życie Meredith jest doskonale przewidywalne. Aż do dnia, w którym znika.

Jej samochód, z kluczykami w stacyjce, torebką i telefonem na siedzeniu, znaleziono na pustym parkingu przy galerii handlowej. Brak śladów walki sugeruje, jakby rozpłynęła się w powietrzu.

Meredith była powszechnie lubiana i nie miała żadnych powodów, by opuszczać najbliższych. Kiedy przybywa jej zdesperowana siostra - Greer - na powierzchnię wypływają głęboko ukryte sekrety. Bardzo, bardzo mroczne sekrety.

Co, jeśli okaże się, że nikt tak naprawdę jej nie znał?

Tagi: Thrillery i suspens

Kup książkę Perfekcyjne kłamstwo

Opinie o książce - Perfekcyjne kłamstwo

Avatar użytkownika - codzienna
codzienna
Przeczytane:2020-06-25, Ocena: 3, Przeczytałem, Posiadam, 52 książki 2020,

"Perfekcyjne kłamstwo" to taki typowo amerykański thriller psychologiczny,gdzie mamy bogata rodzinę,perfekcyjne dodatki,sporo rozbudowaną warstwę obyczajową ,szczyptę romansu i melodramatu oraz odrobinę psychologicznego wątku...ot literatura amerykańska.Nie żebym narzekała bo i książkę czyta się nawet szybko ale kto jest tym Złym bohaterem- bardzo łatwo dojść do tego.
Podoba mi się fabuła książki,która składa się z dwóch ciągów opowieści pierwszoosobowych dwóch sióstr.Meredith,przedstawia wydarzenia sprzed trzech lat, Greer mówi o teraźniejszości.Zanim te dwie historie znajdą swój punkt kulminacyjny czytelnik będzie śledził opowieści,przez które zrozumie jak doszło do zaginięcia jednej z kobiet.
Jeśli ktoś lubi tego gatunku książki to pewnie się nie zawiedzie,bo to idealna rozrywka ,w sumie na jeden dzień.Polecam

Avatar użytkownika - anikirax
Przeczytane:2019-06-01, Ocena: 4, Przeczytałem,
Musisz mi uwierzyć
Minka Kent0
Okładka ksiązki - Musisz mi uwierzyć

Dove nienawidzi swojego byłego męża. Czy to jednak znaczy, że pragnie jego śmierci... Każdego dnia Dove Damiani przejeżdża obok swojego dawnego domu...

Złe miejsce
Minka Kent0
Okładka ksiązki - Złe miejsce

Nowy thriller psychologiczny autorki PERFEKCYJNEGO KŁAMSTWA! Świat to złe miejsce, kochanie. Dziewiętnastoletnia Wren i jej dwie siostry, Sage...

Na tej samej ziemi
Katarzyna Kielecka;