Perfekcyjny rok z Perfekcyjną panią domu

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2014-11-05

Dwanaście miesięcy i wiele domowych zadań - już dziś zaplanuj swój perfekcyjny rok!

Każda perfekcyjna pani domu musi codziennie załatwić milion spraw:

przygotować obiad, wyprawić dzieci do szkoły, zrobić zakupy, posprzątać.

Dba, aby dom był ciepły i przytulny.

To właśnie z setek takich drobiazgów układa się sensowna i przyjazna całość, którą możemy nazwać domem. Dlatego w natłoku zajęć najważniejsze jest idealne planowanie. Perfekcyjna pani domu podpowie ci, jak zorganizować pracę w ciągu roku.

Jest to prawdziwe wyzwanie, ale jeśli znajdziemy na to odpowiedni sposób, może być to wyzwanie przyjemne.

Miesiąc po miesiącu Małgorzata Rozenek poda ci łatwe i proste sposoby na błyskawiczne uporządkowanie i organizację domowej przestrzeni, bezstresowe przygotowanie rodzinnych uroczystości i podpowie, jak zorganizować czas dla najmłodszych członków rodziny.

Dzięki tej książce stworzysz swojej rodzinie ciepły, uporządkowany i bezpieczny dom oraz znajdziesz czas dla siebie urządzając wieczór dla przyjaciółek lub domowe spa.

Kup książkę Perfekcyjny rok z Perfekcyjną panią domu

Opinie o książce - Perfekcyjny rok z Perfekcyjną panią domu

Znakomity poradnik, druga część praktycznych rozwiązań dla każdej pani domu. Dzięki zawartym poradom mój rok jest sprecyzowany i każde zadanie domowe jest dla mnie łatwiejsze. Wiem kiedy co przeorganizować w moim otoczeniu, a i z pewnymi problemami ze sprzątaniem łatwiej sobie poradzić.
Jak dbać o siebie perfekcyjnie
Małgorzata Rozenek0
Okładka ksiązki - Jak dbać o siebie perfekcyjnie

Zadbaj o siebie od teraz! Zatroszczyłaś się o dom, ogród, rodzinę, ale gdzie w tym wszystkim przestrzeń dla Ciebie? Myślenie o sobie to nie luksus...

Perfekcyjny ogród
Małgorzata Rozenek0
Okładka ksiązki - Perfekcyjny ogród

Już dziś stwórz własny perfekcyjny ogród! Dom to nie jedyne miejsce, w którym możesz gościć swoich bliskich i przyjaciół. Ogród, balkon i taras to dodatkowa...

Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka